SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36310379

TATRAWOOD Co, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bojnice · od 1999
IČO
36310379
DIČ
2020077543
Sídlo
Lány 1443/58, 972 01 Bojnice
firmy v okolí

KonateľIng. Juraj Klinovský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TATRAWOOD Co, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bojnice, v registri od 25. 11. 1999. Vo vedení firmy: Juraj Klinovský. V roku 2025 mala firma tržby 729 tis. € (−14,4 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať671. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
729 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2014
+17 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−10 %2016+78 %2017+15 %2018−7 %2019+7 %2020−25 %2021+16 %2022−12 %2023+12 %2024−14 %2025−14 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,5 %
  • Najlepší rok
    2016, +78 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,3 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,4 %
    −0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    −0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,6 %
    −1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby728 624 €851 342 €989 087 €885 864 €1 003 789 €865 755 €1 148 804 €1 075 426 €1 150 416 €999 674 €561 743 €621 012 €—
Výsledok hospodárenia2 151 €6 144 €55 165 €28 932 €26 116 €26 330 €55 687 €74 406 €76 696 €104 232 €71 500 €90 092 €85 899 €
Aktíva spolu577 311 €582 131 €682 455 €614 005 €672 507 €646 661 €629 618 €602 525 €532 861 €432 527 €266 472 €188 678 €141 187 €
Vlastné imanie544 715 €542 564 €646 634 €591 469 €562 537 €536 420 €510 092 €454 405 €379 998 €303 301 €199 070 €127 569 €76 238 €
Podané11. 3. 202618. 2. 20252. 4. 202429. 3. 202326. 3. 202225. 3. 202123. 3. 202022. 3. 201925. 3. 201825. 3. 201724. 3. 201625. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
671. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020077543
platiteľ od 1. 1. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lány 1443/58, 972 01 Bojnice
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 11. 1999
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 11751/R
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bojnice.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • reklamná a propagačná činnosťod 1999
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živnostíod 1999
  • sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľných živnostíod 1999
  • sprostredkovanie dorpavyod 1999
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 1999
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025671. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 1. 2024Presun sídlaLány 1443/58 Bojnicepredtým A.Sládkoviča 8 Prievidza
  3. 13. 9. 2011Nový spoločníkIng. Juraj Klinovský, podiel 100 %
  4. 1. 1. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2020077543
  5. 27. 7. 2003Presun sídlaA.Sládkoviča 8 Prievidzapredtým Matice slovenskej 10 Prievidza
  6. 25. 11. 1999Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36310379

TATRAWOOD Co, s.r.o. – tržby 729 tis. € – IČO 36310379