V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
WETRA-XT, SR s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 15. 12. 1999. Vo vedení firmy: Alexandr Herda. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.
Pozor: 1 negatívny záznam v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Menej spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2015, −29 %
Ukazovatele 2025
- ROE—Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 € | — | 138 € | — | — | — | — | 9 526 € | — | 73 746 € | 127 285 € | 178 900 € | 310 375 € |
| Výsledok hospodárenia | −340 € | −970 € | −100 959 € | −600 € | −500 € | −600 € | −500 € | −286 101 € | 35 864 € | −47 133 € | 32 900 € | −188 499 € | 7 774 € |
| Aktíva spolu | 0 € | 0 € | 0 € | 496 233 € | 496 833 € | 497 333 € | 497 933 € | 550 370 € | 828 844 € | 1 423 292 € | 1 606 679 € | 1 578 298 € | 1 752 121 € |
| Vlastné imanie | −1 310 € | −970 € | — | 100 959 € | 101 559 € | 102 059 € | 102 659 € | 103 159 € | 389 260 € | 952 922 € | 1 144 585 € | 1 111 685 € | 1 309 434 € |
| Podané | 30. 6. 2026 | 2. 3. 2026 | 25. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | 4. 11. 2025 | 3. 11. 2025 | 3. 11. 2025 | 1. 4. 2019 | 4. 4. 2018 | 31. 3. 2017 | 31. 3. 2016 | 31. 3. 2015 | 31. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia
- Alexandr Herdanar. 1969Konateľvo firme od 2003Funkcie v ďalších firmách
- WETRA ČR a.s.Spoločník 100 %vklad 2 160 639 € · vo firme od 2009
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 15. 12. 1999
- 26 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 11794/R
- Základné imanie
- 2 160 639 €
- Hlavná činnosť
- 46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- firmy v odvetví
Predmet činnosti
4 zapísané činnosti
- podnikateľské poradenstvo-výber podnikateľských aktivít v oblasti stratégie a taktiky podnikaniaod 1999
- sprostredkovanie obchodu a služiebod 1999
- maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 1999
- veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 1999
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov
- 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 23. 7. 2009Nový spoločníkWETRA ČR a.s., podiel 100 %
- 2. 7. 2003Presun sídlaNám. A.Hlinku 36/9 Považská Bystricapredtým Nám. A.Hlinku 25/30 Považská Bystrica
- 6. 5. 2003Nový člen vedeniaAlexandr Herda, konateľ
- 21. 6. 2000Presun sídlaNám. A.Hlinku 25/30 Považská Bystricapredtým SNP 1450 Považská Bystrica
- 15. 12. 1999Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 30. 6. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36310883