SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36313131

OVISFARMA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2000
IČO
36313131
DIČ
2020112358
Sídlo
Slovenských partizánov 1129/49, 017 01 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľIng. Daniela Janíčková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

OVISFARMA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 5. 6. 2000. Vo vedení firmy: Daniela Janíčková a Juraj Janíček. V roku 2025 mala firma tržby 259 tis. € (+100,3 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať17. z 36 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
259 tis. €
Za rok
+100 %
Od 2013
+133 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+117 %2015−57 %2016+14 %2017+2 %2018−18 %2019+3 %2020−11 %2021+1 %2022−27 %2023+25 %2024+55 %2025+100 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,3 %
  • Najlepší rok
    2014, +117 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,4 %
    −1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,0 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,4 %
    +1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,2 %
    −11,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby258 847 €129 221 €83 346 €66 507 €91 524 €90 902 €101 982 €98 561 €120 435 €118 235 €103 288 €241 091 €111 128 €
Výsledok hospodárenia6 228 €4 529 €9 426 €9 447 €18 670 €10 809 €5 386 €614 €2 002 €10 373 €−20 561 €8 453 €−1 500 €
Aktíva spolu184 115 €203 680 €213 416 €198 560 €143 470 €146 605 €156 018 €208 417 €164 424 €156 897 €171 277 €155 526 €168 845 €
Vlastné imanie154 201 €147 973 €143 444 €134 018 €124 571 €105 901 €95 093 €89 806 €89 392 €87 390 €56 456 €77 017 €68 564 €
Podané14. 6. 202627. 3. 202526. 6. 202424. 6. 202324. 3. 202228. 3. 20213. 3. 202025. 3. 201926. 3. 201817. 3. 201730. 3. 201619. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
17. z 36 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020112358
platiteľ od 28. 6. 2000
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Slovenských partizánov 1129/49, 017 01 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 6. 2000
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 12061/R
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
145 Chov oviec a kôz
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • - maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 2000
  • - veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 2000
  • - výroba a predaj prírodného hnojivaod 2000
  • - poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja - chov oviec a chov koníod 2000
  • - sprostredkovanie obchodu a služiebod 2000
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2010
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Chov oviec a kôz — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
23 zmlúv
spolu 85 tis. € · posledná 15. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č. SPZ2025/01802 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach6 tis. €15. 11. 2025
  • Obec UdičaDodatok č. 1 ku Nájomnej zmluve č. 10/2011 zo dňa 02.11.2011—5. 8. 2025
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č.DRZ2024/00793 o poskytnutí dotácie na živočíšnu výrobu7 tis. €27. 11. 2024
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č.SPZ2024/01016 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach5 tis. €28. 10. 2024
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č.SPZ2023/02691 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach4 tis. €7. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 145), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202517. z 36
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (chov oviec a kôz).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 14. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 14. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 5. 2026Nový spoločníkIng. Daniela Janíčková, podiel 100 %
  3. 6. 5. 2026Nový člen vedeniaIng. Daniela Janíčková, konateľ
  4. 6. 5. 2026Nový člen vedeniaJuraj Janíček, konateľ
  5. 5. 6. 2000Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia chov oviec a kôz s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36313131

OVISFARMA, s.r.o. – tržby 259 tis. € – IČO 36313131