SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36320358

POĽNO-KOVO, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Teplá · od 2001
IČO
36320358
DIČ
2020112952
Sídlo
Vrchteplá 91, 017 05 Považská Teplá
firmy v okolí

KonateľPeter Hoferica

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

POĽNO-KOVO, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Teplá, v registri od 18. 9. 2001. Vo vedení firmy: Peter Hoferica. V roku 2025 mala firma tržby 332 tis. € (+33,0 %) a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať241. z 655 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
332 tis. €
Za rok
+33 %
Od 2013
+196 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−3 %2015+13 %2016+12 %2017+39 %2018−7 %2019−2 %2020+10 %2021+9 %2022+20 %2023−15 %2024+17 %2025+33 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,5 %
  • Najlepší rok
    2017, +39 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,7 %
    +2,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,7 %
    +5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,9 %
    +3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    29,8 %
    +5,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby331 883 €249 545 €214 032 €253 269 €210 501 €192 997 €174 705 €177 435 €191 421 €137 725 €122 686 €108 131 €112 035 €
Výsledok hospodárenia22 386 €10 547 €193 €16 858 €11 890 €18 270 €7 729 €12 803 €21 681 €11 129 €6 069 €7 818 €8 759 €
Aktíva spolu250 783 €202 916 €193 789 €202 911 €179 411 €163 873 €140 120 €129 835 €126 036 €106 479 €91 863 €86 147 €76 037 €
Vlastné imanie176 015 €153 629 €143 082 €142 889 €126 031 €114 141 €95 871 €88 142 €75 339 €53 657 €42 528 €36 459 €28 641 €
Podané30. 3. 202628. 3. 202528. 3. 202430. 3. 202330. 3. 202231. 3. 202131. 3. 202029. 3. 201931. 3. 201829. 3. 201725. 3. 201629. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
241. z 655 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020112952
platiteľ od 8. 10. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vrchteplá 91, 017 05 Považská Teplá
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 9. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 12873/R
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25110 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Teplá.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností v súčinnosti s poskytovaním doplnkovej služby súvisiacej s prenájmomod 2001
  • sprostredkovanie dopravyod 2001
  • finančný leasingod 2001
  • prenájom motorových vozidiel, strojov a zariadeníod 2001
  • montáž sadrokartónových priečok a podhľadovod 2001
  • faktoring a forfaitingod 2001
  • podnikateľské poradenstvo vychádzajúce z predmetov podnikania (okrem organizačného a ekonomického poradenstva)od 2001
  • maliarske, natieračské, sklenárske, lakovacie a lešenárske práceod 2001
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových konštrukcií a ich častí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 4 tis. € · posledná 15. 6. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025241. z 655
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kovových konštrukcií a ich častí).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 6. 2017Nový spoločníkPeter Hoferica, podiel 50 %
  3. 9. 6. 2017Nový spoločníkAnton Hoferica, podiel 50 %
  4. 18. 9. 2001Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových konštrukcií a ich častí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36320358

POĽNO-KOVO, spol. s r.o. – tržby 332 tis. € – IČO 36320358