SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36324451

SILO STAV, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prašice · od 2002
IČO
36324451
DIČ
2020141673
Sídlo
Partizánska 447/34, 956 22 Prašice
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Brižek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SILO STAV, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prašice, v registri od 24. 6. 2002. Vo vedení firmy: Ján Brižek. V roku 2025 mala firma tržby 145 tis. € (+27,5 %) a zisk 49 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať200. z 394 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
145 tis. €
Za rok
+28 %
Od 2013
+30 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−30 %2015−10 %2016+64 %2017+73 %2018−21 %2020−21 %2021−15 %2022−2 %2023+16 %2024−6 %2025+28 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,2 %
  • Najlepší rok
    2017, +73 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    33,7 %
    +11,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    83,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    59,3 %
    +14,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    28,6 %
    −53,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby145 075 €113 749 €120 478 €104 152 €106 166 €124 455 €—157 715 €198 751 €114 906 €69 883 €77 446 €111 255 €
Výsledok hospodárenia48 904 €25 143 €−3 458 €−6 538 €−9 480 €890 €27 257 €−2 969 €5 976 €6 199 €8 879 €2 250 €3 590 €
Aktíva spolu82 423 €55 639 €24 777 €30 549 €21 506 €32 198 €47 114 €13 427 €36 941 €23 759 €33 502 €10 480 €10 899 €
Vlastné imanie58 811 €9 908 €−15 235 €−11 778 €−5 240 €4 240 €3 350 €−37 507 €−34 538 €−40 514 €−46 712 €−58 911 €−61 161 €
Podané15. 6. 202614. 6. 202524. 3. 202419. 3. 202326. 3. 202215. 6. 202126. 10. 202026. 3. 201928. 3. 201829. 3. 20172. 6. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
200. z 394 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
13 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020141673
platiteľ od 1. 1. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Partizánska 447/34, 956 22 Prašice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 6. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 50911/N
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43290 Ostatná stavebná inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prašice.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • poradenská činnosť v oblasti strojárstvaod 2002
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2002
  • elektroinštalácieod 2002
  • mechanické úpravy na zákazkuod 2002
  • kompletačné a dokončovacie práce pri stavbeod 2002
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2002
  • výroba strojov pre poľnohospodárstvood 2002
  • poradenstvo v oblasti obchoduod 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná stavebná inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 105 tis. € · posledná 6. 12. 2019

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025200. z 394
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatná stavebná inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 15. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 2. 2020Presun sídlaPartizánska 447/34 Prašicepredtým 226 Slatina nad Bebravou
  3. 24. 6. 2015Nový spoločníkIng. Ján Brižek, podiel 100 %
  4. 1. 1. 2003Registrácia za platiteľa DPHSK2020141673
  5. 24. 6. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná stavebná inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36324451

SILO STAV, s.r.o. – tržby 145 tis. € – IČO 36324451