SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36337048

POLIMP, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2004
IČO
36337048
DIČ
2021854659
Sídlo
Átriová 782/5, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľIng. Bohumil Homola+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

POLIMP, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 14. 7. 2004. Vo vedení firmy: Bohumil Homola a Eva Homolová. V roku 2025 mala firma tržby 228 tis. € (+24,9 %) a zisk 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1102. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
228 tis. €
Za rok
+25 %
Od 2014
+308 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−35 %2016+61 %2017−49 %2018+229 %2019−19 %2020−10 %2021+37 %2022+20 %2023+19 %2024+30 %2025+25 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,6 %
  • Najlepší rok
    2018, +229 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,1 %
    +5,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    137,6 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    17,3 %
    +11,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,4 %
    −18,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby228 119 €182 578 €140 158 €118 008 €98 340 €71 998 €80 315 €99 210 €30 200 €58 707 €36 362 €55 884 €—
Výsledok hospodárenia20 706 €5 838 €3 913 €936 €−341 €−6 803 €476 €8 375 €−3 107 €1 603 €−2 612 €−3 437 €−9 042 €
Aktíva spolu119 635 €95 152 €65 154 €40 648 €51 451 €75 789 €45 313 €41 152 €25 471 €34 714 €32 247 €17 327 €26 136 €
Vlastné imanie15 053 €−5 652 €−11 490 €−15 403 €−16 339 €−15 998 €−9 195 €−9 671 €−18 046 €−14 939 €−16 542 €−13 930 €−10 494 €
Podané19. 6. 202628. 3. 202528. 3. 202516. 3. 202324. 3. 20227. 6. 202115. 6. 20207. 3. 201926. 3. 201815. 3. 201718. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1102. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
7 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021854659
platiteľ od 1. 8. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Átriová 782/5, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 7. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 14803/R
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • poradenská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • montážne a demontážne práce v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • výkon prác vo výškach v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • predaj nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, piva a destilátov na priamu konzumáciuod 2004
  • predaj jedál na priamu konzumáciu bez prípravyod 2004
  • cestná osobná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužbyod 2004
  • cetná nákladná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 tod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251102. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 3. 2026Zápis konečného užívateľa výhodIng. Bohumil Homola
  3. 29. 10. 2021Nový člen vedeniaPhDr. Eva Homolová, konateľ
  4. 11. 7. 2020Presun sídlaÁtriová 782/5 Prievidzapredtým Lány 20 Bojnice
  5. 11. 7. 2020Nový spoločníkIng. Bohumil Homola, podiel 100 %
  6. 15. 6. 2020Nový člen vedeniaIng. Bohumil Homola, konateľ
  7. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Kristína Perdík Homolová
  8. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Kristína Perdík Homolová
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36337048

POLIMP, spol. s r.o. – tržby 228 tis. € – IČO 36337048