SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36339474

REPAIRS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2004
IČO
36339474
DIČ
2021902366
Sídlo
M. Mišíka 401/25, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľSlavka Englischová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

REPAIRS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 3. 11. 2004. Vo vedení firmy: Slavka Englischová. V roku 2025 mala firma tržby 18 tis. € (−3,7 %) a stratu 207 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3114. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
18 tis. €
Za rok
−4 %
010 tis.20 tis.30 tis.2013—2014+18 %2015−2 %2016−10 %2017−35 %2018+43 %2019−3 %2020+37 %2021+29 %2022+71 %2023+5 %2024−13 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2022, +71 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,2 %
    −4,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,7 %
    −2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,6 %
    −2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,8 %
    −9,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby17 954 €18 635 €21 327 €20 326 €11 869 €9 196 €6 733 €6 964 €4 859 €7 443 €8 233 €8 429 €7 132 €
Výsledok hospodárenia−207 €648 €5 648 €4 836 €3 428 €960 €973 €1 574 €1 163 €1 772 €1 728 €1 525 €151 €
Aktíva spolu34 492 €38 618 €42 132 €26 122 €20 885 €17 104 €15 905 €15 177 €13 502 €12 666 €10 774 €9 320 €7 488 €
Vlastné imanie30 766 €30 973 €30 326 €24 678 €19 843 €16 415 €15 456 €14 483 €12 909 €11 746 €9 975 €8 247 €6 722 €
Podané25. 5. 202622. 6. 202528. 6. 202428. 6. 20239. 6. 202218. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20191. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 20152. 12. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3114. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M. Mišíka 401/25, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 11. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 15083/R
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností · 25 ukončených činností

  • upratovacie a čistiace práceod 2004
  • omietkárske práceod 2004
  • podlahárske práceod 2004
  • organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatíod 2004
  • organizovanie kurzov a školení v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • školiaca činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • reklamná a propagačná činnosťod 2004
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253114. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 25. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 7. 2021Nový spoločníkSlavka Englischová, podiel 100 %
  3. 9. 1. 2013Presun sídlaM. Mišíka 401/25 Prievidzapredtým Športová 9 Bojnice
  4. 6. 12. 2012Nový člen vedeniaSlavka Englischová, konateľ
  5. 25. 6. 2005Presun sídlaŠportová 9 Bojnicepredtým Lehotská cesta 2 Prievidza
  6. 3. 11. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36339474

REPAIRS, s.r.o. – tržby 18 tis. € – IČO 36339474