SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36340600

JSK Trans, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2005
IČO
36340600
DIČ
2021922441
Sídlo
Súbežná 11/8, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľJozef Kudra+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JSK Trans, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 1. 1. 2005. Vo vedení firmy: Jozef Kudra a Slavomír Kudra. V roku 2025 mala firma tržby 477 tis. € (−0,5 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1195. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
477 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2013
+141 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+12 %2015+3 %2016+13 %2017+15 %2018+9 %2019+2 %2020+2 %2021+5 %2022+19 %2023+2 %2024+12 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,6 %
  • Najlepší rok
    2022, +19 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,4 %
    −4,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,9 %
    −6,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,6 %
    −5,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    18,9 %
    −4,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby476 615 €479 246 €428 537 €421 818 €354 564 €337 015 €330 586 €322 672 €295 973 €257 284 €227 062 €220 945 €197 905 €
Výsledok hospodárenia6 676 €29 186 €23 295 €26 647 €14 784 €26 823 €14 736 €39 637 €47 437 €24 351 €34 078 €35 574 €26 025 €
Aktíva spolu428 490 €445 604 €384 193 €369 897 €310 579 €308 909 €300 567 €310 446 €277 450 €184 209 €167 721 €169 183 €165 806 €
Vlastné imanie347 377 €340 701 €311 516 €288 221 €261 574 €252 982 €226 160 €218 483 €178 846 €131 410 €107 059 €108 555 €97 705 €
Podané30. 3. 202627. 3. 202515. 3. 202415. 3. 202310. 3. 202231. 3. 20212. 6. 202020. 3. 201913. 3. 201823. 3. 20173. 3. 201630. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1195. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021922441
platiteľ od 7. 1. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Súbežná 11/8, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 15212/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • ubytovacie služby v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • reklamná a propagačná činnosťod 2005
  • poradenská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • vnútroštátna nákladná cestná dopravaod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251195. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 10. 2009Nový spoločníkJozef Kudra, podiel 50 %
  3. 28. 10. 2009Nový spoločníkSlavomír Kudra, podiel 50 %
  4. 1. 1. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36340600

JSK Trans, s.r.o. – tržby 477 tis. € – IČO 36340600