SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36345253

IlavaMedica s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2005

predtým SALUX IL, s.r.o. a 2 ďalšie názvy

IČO
36345253
DIČ
2022015105
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľIng. Marián Jánoš, MBA+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IlavaMedica s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 14. 6. 2005. Vo vedení firmy: Marián Jánoš a Jaroslav Kypr. V roku 2025 mala firma tržby 754 tis. € (−0,9 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať578. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
754 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2013
+16 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−7 %2015−14 %2016−7 %2017+1 %2018+3 %2019−8 %2020−3 %2021+24 %2022−15 %2023+12 %2024+46 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,2 %
  • Najlepší rok
    2024, +46 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,3 %
    +1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    29,7 %
    +6,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,3 %
    +3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    75,5 %
    −7,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby753 691 €760 241 €519 063 €464 540 €548 666 €443 049 €458 791 €500 357 €486 344 €480 177 €516 889 €601 974 €650 377 €
Výsledok hospodárenia17 476 €9 661 €3 867 €1 886 €11 728 €−1 088 €13 451 €6 978 €20 685 €23 955 €−37 825 €6 131 €7 372 €
Aktíva spolu240 235 €238 793 €185 270 €141 379 €162 585 €162 883 €102 064 €106 569 €95 922 €104 354 €95 100 €147 392 €—
Vlastné imanie58 855 €41 379 €31 718 €27 851 €25 965 €14 237 €15 325 €−108 127 €−115 104 €−143 789 €−167 744 €−129 919 €—
Podané9. 6. 202617. 3. 202518. 3. 202430. 3. 20235. 4. 202231. 3. 202131. 3. 202028. 3. 201928. 3. 201831. 3. 201731. 3. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
578. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK7120000195
platiteľ od 15. 6. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

11 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV4do 2020–2023
Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 6. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 57586/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
IlavaMedica s. r. o. · BENE TE IL, s. r. o. · SALUX IL, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Prepojené firmy

32 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 19 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • prenájom nehnuteľností spojený s inými než základnými službamiod 2005
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • činnosť informačných kanceláriíod 2005
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2005
  • ubytovacie služby v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod)od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod)od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
18 zmlúv
posledná 2. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—2. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—10. 12. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—3. 12. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 1. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025578. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

216 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 216.

História zmien

Posledná zmena 11. 7. 2026 · 32 záznamov

  1. 11. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  2. 11. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodViktoria Dospivová
  3. 10. 7. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  4. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 5. 10. 2023Zápis konečného užívateľa výhodJakub Haščák
  6. 5. 10. 2023Zápis konečného užívateľa výhodJaroslav Haščák
  7. 5. 10. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  8. 5. 10. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMarek Peterčák
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36345253

IlavaMedica s.r.o. – tržby 754 tis. € – IČO 36345253