SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36345628

SVQ SLOVAKIA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bánovce nad Bebravou · od 2005
IČO
36345628
DIČ
2022030472
Sídlo
Trenčianska cesta 52, 957 01 Bánovce nad Bebravou
firmy v okolí

KonateľAndreas Adolf Quak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SVQ SLOVAKIA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou, v registri od 29. 6. 2005. Vo vedení firmy: Andreas Adolf Quak. V roku 2025 mala firma tržby 446 tis. € (−14,9 %) a stratu 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať320. z 1 593 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
446 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2013
−18 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−11 %2015−30 %2016+19 %2017−14 %2018+31 %2019+2 %2020−49 %2021+59 %2022+47 %2023+5 %2024−10 %2025−15 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,7 %
  • Najlepší rok
    2021, +59 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,4 %
    +5,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,4 %
    +6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,3 %
    +6,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,3 %
    +2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby446 230 €524 320 €584 257 €556 089 €377 053 €236 683 €468 636 €459 728 €350 203 €408 547 €343 684 €487 597 €547 068 €
Výsledok hospodárenia−6 401 €−36 478 €52 855 €−3 396 €−273 €−2 984 €−7 636 €20 409 €1 962 €10 252 €9 115 €90 519 €190 694 €
Aktíva spolu487 192 €480 723 €578 607 €665 719 €475 513 €457 370 €460 355 €491 521 €451 542 €466 582 €446 847 €436 328 €502 007 €
Vlastné imanie461 596 €467 997 €504 475 €451 620 €455 016 €455 288 €458 274 €465 908 €445 500 €443 537 €433 285 €424 170 €452 748 €
Podané27. 3. 202627. 3. 202518. 6. 202427. 3. 202329. 3. 202229. 3. 202127. 3. 202021. 3. 201922. 3. 201828. 3. 201723. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
320. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022030472
platiteľ od 19. 6. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trenčianska cesta 52, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 6. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 15803/R
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovod 2005
  • reklamná, propagačná a marketingová činnosťod 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rámci predmetu podnikaniaod 2005
  • sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnostiod 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025320. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 8. 2009Nový spoločníkAndreas Adolf Quak, podiel 100 %
  3. 19. 6. 2006Registrácia za platiteľa DPHSK2022030472
  4. 29. 6. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36345628

SVQ SLOVAKIA, s.r.o. – tržby 446 tis. € – IČO 36345628