SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36360406

Armamont s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006

predtým Hansaton Impex Slovakia, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
36360406
DIČ
2022189323
Sídlo
Galvaniho 5, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľRóbert Benkovič+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Armamont s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 18. 5. 2006. Vo vedení firmy: Róbert Benkovič a Rastislav Knapec. V roku 2025 mala firma tržby 894 tis. € (+107,6 %) a zisk 68 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať114. z 1 192 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
894 tis. €
Za rok
+108 %
Od 2013
+283 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−100 %2015−74 %2016×4410,62017+83 %2018+54 %2019−37 %2020+84 %2021−8 %2022+8 %2023−71 %2024+70 %2025+108 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,8 %
  • Najlepší rok
    2016, ×4410,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,6 %
    +3,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    71,0 %
    +63,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,4 %
    +24,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,6 %
    +21,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby894 212 €430 753 €253 413 €876 582 €811 867 €883 629 €480 704 €757 974 €491 764 €269 044 €61 €239 €233 760 €
Výsledok hospodárenia67 767 €18 330 €−17 684 €−19 089 €855 €21 613 €28 762 €119 261 €58 255 €34 132 €−6 122 €−811 €23 140 €
Aktíva spolu230 640 €383 707 €299 905 €402 301 €429 587 €525 869 €388 106 €415 453 €164 299 €59 846 €6 133 €7 255 €7 932 €
Vlastné imanie95 429 €242 457 €225 692 €243 963 €263 052 €262 197 €240 584 €211 822 €92 561 €34 305 €173 €6 295 €7 106 €
Podané29. 6. 202625. 6. 202528. 3. 202430. 6. 202327. 4. 202228. 4. 202115. 6. 202028. 6. 201930. 6. 201820. 6. 201727. 6. 201620. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
114. z 1 192 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
18 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022189323
platiteľ od 7. 6. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2022–2024
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 5, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 5. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 40634/B
Základné imanie
17 925 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43220 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
FoniMed Impex s.r.o. · Hansaton Impex Slovakia, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Záložné práva

3 záznamy v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

5 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 5 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • reklamná, propagačná a inzertná činnosť,od 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja inému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 2016
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 14 tis. € · posledná 2. 12. 2024

Posledné zmluvy

  • Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Havarijná oprava vodovodu DN400 HDPE, ul. Pri Habánskom mlyne - Gaštanová14 tis. €2. 12. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025114. z 1 192
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 2. 7. 2026 · 20 záznamov

  1. 2. 7. 2026Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
  2. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 19. 2. 2026Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
  4. 13. 3. 2025Záložné právoveriteľ: Home Credit Slovakia
  5. 6. 3. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodFrantišek Biksadský
  6. 6. 10. 2023Nový spoločníkRastislav Knapec, podiel 50 %
  7. 6. 10. 2023Nový spoločníkRóbert Benkovič, podiel 50 %
  8. 19. 9. 2023Nový člen vedeniaRóbert Benkovič, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36360406

Armamont s. r. o. – tržby 894 tis. € – IČO 36360406