SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36364860

AUTO K2, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006
IČO
36364860
DIČ
2022196033
Sídlo
Púchovská 6849/8, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľNatália Patzeltová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AUTO K2, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 1. 6. 2006. Vo vedení firmy: Natália Patzeltová. V roku 2025 mala firma tržby 146 tis. € (+15,9 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať444. z 1 023 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
146 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2014
−3 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−1 %2016+19 %2017+28 %2018−25 %2019−44 %2020+17 %2021+5 %2022+34 %2023−2 %2024−17 %2025+16 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,3 %
  • Najlepší rok
    2022, +34 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,1 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,3 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,5 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,3 %
    +5,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby145 850 €125 850 €152 050 €155 150 €115 500 €110 250 €94 550 €169 492 €226 800 €176 520 €148 470 €150 240 €—
Výsledok hospodárenia3 027 €1 933 €3 037 €4 085 €2 648 €−1 084 €1 844 €−1 065 €705 €1 491 €−789 €2 083 €−5 329 €
Aktíva spolu208 151 €186 791 €210 339 €208 520 €155 182 €215 983 €214 755 €212 473 €278 730 €213 291 €186 192 €218 641 €234 236 €
Vlastné imanie130 414 €127 387 €125 454 €122 417 €118 332 €115 685 €116 769 €114 925 €115 990 €115 285 €113 794 €114 582 €112 500 €
Podané28. 4. 202626. 3. 20254. 6. 202415. 3. 20232. 3. 20226. 3. 20219. 3. 202027. 3. 201928. 3. 201814. 3. 201711. 3. 201612. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
444. z 1 023 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022196033
platiteľ od 20. 6. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Púchovská 6849/8, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 6. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 40841/B
Základné imanie
13 610 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4941 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • vnútroštátna nákladná cestná doprava,od 2006
  • baliaca činnosť,od 2006
  • prenájom automobilov,od 2006
  • skladovanie tovaru okrem prevádzkovania skladov verejných,od 2006
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4941), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025444. z 1 023
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 2. 2024Nový spoločníkNatália Patzeltová, podiel 53,7 %
  3. 17. 2. 2024Nový spoločníkMauro Avesani, podiel 46,3 %
  4. 1. 6. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36364860

AUTO K2, s.r.o. – tržby 146 tis. € – IČO 36364860