SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36368784

TI - KOMPAKT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 1997
IČO
36368784
DIČ
2020096727
Sídlo
Bytčická 89, 010 09 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Tibor Filo+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TI - KOMPAKT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 12. 2. 1997. Vo vedení firmy: Tibor Filo a Vladimír Peťko. V roku 2025 mala firma tržby 956 tis. € (−0,8 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať9. z 36 v odvetví
1/3

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 1/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
956 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2013
+54 %
0500 tis.1 mil.2013—2015+54 %2016−13 %2017−14 %2018+16 %2019−27 %2020+10 %2021−2 %2022+6 %2023+15 %2024+19 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,6 %
  • Najlepší rok
    2015, +54 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,3 %
    −2,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -1,5 %
    −9,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    194,4 %
    +15,6 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby956 386 €963 747 €812 829 €705 554 €667 662 €680 362 €617 262 €842 912 €726 962 €840 464 €962 077 €—622 767 €
Výsledok hospodárenia−2 944 €17 445 €10 310 €1 555 €−2 094 €5 590 €−86 376 €751 €−649 €−1 690 €−111 638 €31 747 €−48 512 €
Aktíva spolu193 958 €228 727 €241 432 €256 070 €251 396 €176 990 €121 390 €138 886 €104 500 €146 207 €185 882 €463 198 €449 354 €
Vlastné imanie−183 168 €−180 224 €−197 669 €−207 979 €−209 534 €−207 440 €−213 030 €90 €−649 €−132 437 €−326 464 €−270 021 €−294 365 €
Podané1. 6. 202616. 6. 202527. 3. 202430. 3. 202326. 6. 202228. 6. 202110. 6. 20201. 7. 20191. 7. 201830. 6. 201730. 6. 20161. 4. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
9. z 36 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020096727
platiteľ od 3. 3. 1997
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bytčická 89, 010 09 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 2. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 10075/L
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25210 Výroba radiátorov ústredného kúrenia a bojlerov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Insolvenčné konania

Záznamy z Obchodného vestníka

Záznamy z Obchodného vestníka
Obchodný vestník stav konania neuvádza, len zverejnené dokumenty.
  • 5. 10. 2015Uznesenie · 2R/5/2014
  • 2. 4. 2015Uznesenie · 2R/5/2014
  • 19. 3. 2015Uznesenie · 2R/5/2014
  • 29. 1. 2015Uznesenie · 2R/5/2014
  • 18. 12. 2014Uznesenie · 2R/5/2014
  • 18. 11. 2014Uznesenie · 4R/2/2014
  • 31. 10. 2014Uznesenie · 4R/2/2014
Upozorníme vás na nové konanie
E-mail, keby sa začalo nové konkurzné alebo reštrukturalizačné konanie — zadarmo.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • - upratovacie a čistiace práce,od 1997
  • - podnikateľské poradenstvo,od 1997
  • - reklamná činnosť,od 1997
  • - obchodná činnosť v rozsahu voľných živností,od 1997
  • - sprostredkovanie obchodu,od 1997
  • - projektovanie stavieb-technické vybavenie stavieb,od 1997
  • - výroba kovových konštrukcií a ich častí,od 1997
  • - zámočnícke práce,od 1997
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba radiátorov ústredného kúrenia a bojlerov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 8 tis. € · posledná 20. 6. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20259. z 36
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba radiátorov ústredného kúrenia a bojlerov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

40 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 40.

História zmien

Posledná zmena 1. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 1. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 10. 2020Zápis konečného užívateľa výhodIng. Tibor Filo
  3. 24. 10. 2020Zápis konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Peťko
  4. 5. 12. 2017Nový spoločníkIng. Vladimír Peťko, podiel 50 %
  5. 23. 12. 2010Nový spoločníkIng. Tibor Filo, podiel 50 %
  6. 23. 3. 1998Nový člen vedeniaIng. Vladimír Peťko, konateľ
  7. 12. 2. 1997Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba radiátorov ústredného kúrenia a bojlerov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36368784

TI - KOMPAKT, s.r.o. – tržby 956 tis. € – IČO 36368784