SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36374458

STELLAR PERFORMANCES, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Mikuláš · od 1997

predtým EN DANIELI, s.r.o.

IČO
36374458
DIČ
2021308872
Sídlo
Zádvorie 189/57, 031 01 Liptovský Mikuláš
firmy v okolí

KonateľJUDr. Zuzana Durišová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STELLAR PERFORMANCES, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, v registri od 23. 9. 1997. Vo vedení firmy: Zuzana Durišová a Samuel Duriš. V roku 2025 mala firma tržby 17 tis. € a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať583. z 695 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
17 tis. €
Za rok
+168 %
010 tis.20 tis.2020—2021−17 %2023×7,62024+2 %2025+168 %
  • Najlepší rok
    2023, ×7,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    21,8 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    35,4 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,8 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192013
Tržby17 288 €6 443 €6 333 €—833 €1 000 €——
Výsledok hospodárenia3 767 €2 611 €4 470 €−145 €276 €752 €−52 €—
Aktíva spolu10 638 €9 022 €10 253 €5 830 €6 024 €6 032 €4 948 €3 319 €
Vlastné imanie9 172 €8 558 €10 301 €5 830 €5 975 €5 699 €4 948 €3 319 €
Podané28. 1. 202612. 2. 20258. 2. 202431. 1. 202328. 2. 202227. 1. 20215. 3. 202025. 7. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
583. z 695 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021308872
platiteľ od 8. 11. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zádvorie 189/57, 031 01 Liptovský Mikuláš
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 9. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 10590/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56109 Ostatné účelové stravovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
EN DANIELI, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Mikuláš.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • - prevádzkovanie bufetu a výčapu v rozsahu voľných živností, vrátane predaja dovezených jedál,od 1997
  • - obchod s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľných živností,od 1997
  • - sprostredkovanie obchodu, prác a služieb v rozsahu voľných živností,od 1997
  • - reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • - činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2019
  • - ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2019
  • Investičné služby a investičné činnosti - obchodovanie na vlastný účet v zmysle § 6 ods. 1 písm. c) zák. č. 566/2001 Z.z. o cenných papieroch v znení neskorších predpisov, na vykonávanie ktorých sa nevyžaduje povolenie NBS podľa § 54 ods. 3 písm. d) zák. č. 566/2001 o cenných papieroch v znení neskorších predpisov.od 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné účelové stravovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56109), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025583. z 695
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné účelové stravovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 1. 2026 · 9 záznamov

  1. 28. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 1. 2024Nový spoločníkSamuel Duriš, podiel 100 %
  3. 8. 11. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2021308872
  4. 20. 7. 2019Zmena obchodného menaSTELLAR PERFORMANCES, s.r.o.predtým EN DANIELI, s.r.o.
  5. 20. 7. 2019Presun sídlaZádvorie 189/57 Liptovský Mikulášpredtým Štúrova 4330/25 Liptovský Mikuláš
  6. 15. 7. 2019Nový člen vedeniaJUDr. Zuzana Durišová, konateľ
  7. 15. 7. 2019Nový člen vedeniaSamuel Duriš, konateľ
  8. 13. 7. 2019Presun sídlaŠtúrova 4330/25 Liptovský Mikulášpredtým 318 Dúbrava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné účelové stravovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36374458

STELLAR PERFORMANCES, s.r.o. – tržby 17 tis. € – IČO 36374458