SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36376264

AZ - Stav, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 1997
IČO
36376264
DIČ
2021378700
Sídlo
Antona Bielka 58, 010 09 Žilina - Bytčica
firmy v okolí

KonateľIng. Viliam Berešík+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AZ - Stav, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina - Bytčica, v registri od 20. 11. 1997. Vo vedení firmy: Viliam Berešík a Viliam Berešík. V roku 2025 mala firma tržby 211 tis. € (+1533,2 %) a zisk 109 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať307. z 485 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
211 tis. €
Za rok
×16,3
Od 2013
+977 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−23 %2015−34 %2016+43 %2017−30 %2018−32 %2019−42 %2020+102 %2021+106 %2022−33 %2023+61 %2024−28 %2025×16,3
  • Najlepší rok
    2025, ×16,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    51,5 %
    +99,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    101,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    53,1 %
    +62,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    47,9 %
    −55,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby211 464 €12 948 €17 942 €11 175 €16 628 €8 077 €4 000 €6 864 €10 062 €14 307 €10 000 €15 049 €19 630 €
Výsledok hospodárenia108 902 €−6 252 €−6 178 €−7 414 €1 491 €−2 202 €−4 082 €−1 623 €−2 387 €−859 €−5 667 €−7 498 €−8 780 €
Aktíva spolu204 905 €67 215 €76 667 €86 611 €96 973 €84 887 €87 204 €91 986 €95 920 €98 242 €99 698 €104 345 €116 529 €
Vlastné imanie106 855 €−2 047 €4 205 €10 383 €17 796 €16 306 €18 508 €22 589 €24 213 €26 601 €27 459 €33 127 €29 071 €
Podané30. 3. 202620. 3. 202521. 3. 202428. 6. 202331. 3. 202228. 6. 202130. 6. 20201. 7. 20191. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201631. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
307. z 485 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2021378700
platiteľ od 29. 6. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Antona Bielka 58, 010 09 Žilina - Bytčica
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 11. 1997
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 10762/L
Základné imanie
6 672 €
Hlavná činnosť
46730 Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina - Bytčica.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • - sprostredkovateľská činnosť,od 1997
  • - obchodná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 1997
  • - činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov,od 1997
  • - vykonávanie dopravných stavieb,od 1997
  • - vykonávanie bytových a občianskych stavieb,od 1997
  • - vykonávanie priemyselných stavieb,od 1997
  • - vykonávanie inžinierskych stavieb,od 1997
  • - prenájom motorových vozidielod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025307. z 485
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 2. 2019Nový spoločníkIng. Viliam Berešík, podiel 50 %
  3. 20. 12. 2018Nový člen vedeniaIng. Viliam Berešík, konateľ
  4. 8. 12. 2017Nový spoločníkIng. Viliam Berešík, podiel 50 %
  5. 8. 11. 2017Nový člen vedeniaIng. Viliam Berešík, konateľ
  6. 11. 5. 2012Presun sídlaAntona Bielka 58 Žilina - Bytčicapredtým Na stanicu 9 Žilina - Bytčica
  7. 29. 6. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2021378700
  8. 11. 12. 1997Presun sídlaNa stanicu 9 Žilina - Bytčicapredtým Ku stanici 7 Žilina
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36376264

AZ - Stav, spol. s r.o. – tržby 211 tis. € – IČO 36376264