SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36379352

BMM, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 1998
IČO
36379352
DIČ
2020119189
Sídlo
Kollárova 73A, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľIng. Róbert Hriňa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BMM, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 9. 3. 1998. Vo vedení firmy: Róbert Hriňa. V roku 2025 mala firma tržby 5,4 mil. € (+31,8 %) a zisk 624 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať91. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5,4 mil. €
Za rok
+32 %
Od 2013
+324 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014−9 %2015+65 %2016+25 %2017−13 %2018+79 %2019+28 %2020−41 %2021−14 %2022+5 %2023−15 %2024+94 %2025+32 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,8 %
  • Najlepší rok
    2024, +94 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,5 %
    −2,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    60,5 %
    −38,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    23,0 %
    −15,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,9 %
    +0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby5 429 335 €4 120 637 €2 124 021 €2 509 239 €2 399 055 €2 796 191 €4 746 407 €3 720 897 €2 080 408 €2 403 759 €1 925 472 €1 168 050 €1 280 063 €
Výsledok hospodárenia623 620 €590 013 €323 886 €263 804 €187 951 €271 074 €516 954 €338 613 €21 127 €8 228 €96 005 €35 699 €18 107 €
Aktíva spolu2 709 498 €1 546 155 €1 172 144 €1 026 067 €621 622 €632 916 €1 583 591 €2 212 896 €659 691 €417 123 €547 469 €473 422 €—
Vlastné imanie1 031 289 €597 682 €331 555 €271 473 €195 620 €278 743 €792 310 €613 969 €276 356 €255 229 €247 001 €188 694 €—
Podané19. 6. 202630. 6. 202528. 3. 202429. 3. 202314. 3. 202220. 3. 202119. 3. 20203. 3. 20191. 3. 201822. 3. 201719. 3. 201623. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
91. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
209 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020119189
platiteľ od 23. 3. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2022
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kollárova 73A, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 3. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 11061/L
Základné imanie
6 972 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Záložné práva

2 záznamy v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

30 zapísaných činností

  • - podnikateľské poradenstvo,od 1998
  • - kúpa a predaj nehnuteľností,od 1998
  • - sprostredkovanie služieb,od 1998
  • - sprostredkovanie obchodu,od 1998
  • - veľkoobchod v rozsahu voľných živností,od 1998
  • - maloobchod v rozsahu voľných živností,od 1998
  • - faktoring a forfaiting,od 2000
  • - nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5t vrátane prípojného vozidlaod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 19 tis. € · posledná 18. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha a Obchodná akadémiaZmluva o nájme nebytových priestorov —18. 9. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny MartinDohoda - Právo na prvé zamestnanie8 tis. €19. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202591. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 15 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 10. 2025Záložné právoveriteľ: Slovenská sporiteľňa
  3. 14. 7. 2025Záložné právoveriteľ: Slovenská sporiteľňa
  4. 11. 12. 2024Nový člen vedeniaIng. Róbert Hriňa, konateľ
  5. 22. 11. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Peter Hriňa
  6. 21. 11. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Marián Mareš
  7. 21. 11. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodPhDr. Bohuš Dudák
  8. 7. 10. 2022Nový spoločníkIng. Peter Hriňa, podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36379352

BMM, spol. s r.o. – tržby 5,4 mil. € – IČO 36379352