SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36390232

TLAKSYSTÉM - KOMPAKT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2000

predtým TLAKSYSTÉM, s.r.o.

IČO
36390232
DIČ
2020104350
Sídlo
Štrková 25B, 010 09 Žilina
firmy v okolí

KonateľPeter Sedmák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TLAKSYSTÉM - KOMPAKT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 9. 2. 2000. Vo vedení firmy: Peter Sedmák a Branislav Sedmák. V roku 2025 mala firma tržby 117 tis. € (−53,4 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať583. z 1 126 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
117 tis. €
Za rok
−53 %
Od 2013
−13 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+30 %2015+58 %2016+3 %2017−13 %2018−23 %2019+81 %2020−61 %2021+120 %2022−50 %2023+44 %2024+17 %2025−53 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,1 %
  • Najlepší rok
    2021, +120 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,0 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,8 %
    −0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    21,0 %
    +13,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby117 206 €251 650 €214 540 €148 706 €295 719 €134 602 €347 375 €191 661 €247 497 €284 209 €275 961 €174 419 €134 075 €
Výsledok hospodárenia1 209 €1 031 €534 €−6 358 €8 100 €−1 006 €3 234 €−3 391 €167 €2 643 €7 529 €2 947 €7 219 €
Aktíva spolu155 117 €130 863 €160 581 €153 108 €171 359 €166 552 €214 240 €308 123 €325 319 €361 089 €376 344 €147 743 €130 512 €
Vlastné imanie122 515 €121 307 €122 476 €121 941 €128 299 €120 200 €121 206 €117 972 €121 363 €121 196 €118 553 €111 024 €108 077 €
Podané29. 6. 202619. 6. 202527. 6. 202428. 3. 20238. 8. 202228. 6. 202130. 3. 202027. 3. 201923. 6. 201827. 6. 201730. 3. 201630. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
583. z 1 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020104350
platiteľ od 1. 4. 2000
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štrková 25B, 010 09 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 2. 2000
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 12040/L
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TLAKSYSTÉM, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • - podnikateľské poradenstvo v predmete podnikania,od 2000
  • - inžinierska činnosť,od 2000
  • - činnosti v oblasti nehnuteľností,od 2000
  • - prenájom priemyselných strojov a zariadení,od 2000
  • - natieračské práce,od 2000
  • - sprostredkovateľská činnosť,od 2000
  • - obchodná činnosť v rozsahu voľných živností,od 2000
  • - servis armaturačného príslušenstva,od 2000
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
12 zmlúv
spolu 261 tis. € · posledná 23. 5. 2025

Posledné zmluvy

  • Slovenské národné divadlo Zmluva o dielo33 tis. €23. 5. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025583. z 1 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 12. 2024Nový spoločníkBranislav Sedmák, podiel 100 %
  3. 21. 5. 2022Nový člen vedeniaPeter Sedmák, konateľ
  4. 21. 5. 2022Nový člen vedeniaBranislav Sedmák, konateľ
  5. 15. 8. 2012Presun sídlaŠtrková 25B Žilinapredtým Hurbanova 15 Žilina
  6. 17. 2. 2003Zmena obchodného menaTLAKSYSTÉM - KOMPAKT, s.r.o.predtým TLAKSYSTÉM, s.r.o.
  7. 1. 4. 2000Registrácia za platiteľa DPHSK2020104350
  8. 9. 2. 2000Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36390232

TLAKSYSTÉM - KOMPAKT, s.r.o. – tržby 117 tis. € – IČO 36390232