SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36396206

Hu-Fa Dental, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · od 2001
IČO
36396206
DIČ
2020135667
Sídlo
Ľ. Podjavorinskej 1500, 022 01 Čadca
firmy v okolí

KonateľMiroslava Poláková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Hu-Fa Dental, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, v registri od 11. 1. 2001. Vo vedení firmy: Miroslava Poláková. V roku 2025 mala firma tržby 3 mil. € (−5,0 %) a zisk 181 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať41. z 76 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 mil. €
Za rok
−5 %
Od 2013
+83 %
02 mil.4 mil.2013—2014−5 %2015+15 %2016+6 %2017+6 %2018+11 %2019+0 %2020−1 %2021+25 %2022−1 %2023+14 %2024+0 %2025−5 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,2 %
  • Najlepší rok
    2021, +25 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,1 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,6 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,7 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,1 %
    +2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 954 331 €3 109 434 €3 101 398 €2 709 282 €2 731 879 €2 179 640 €2 210 215 €2 204 307 €1 993 683 €1 874 358 €1 765 526 €1 531 377 €1 616 714 €
Výsledok hospodárenia180 724 €171 140 €181 249 €186 459 €157 318 €97 259 €109 543 €83 948 €88 816 €69 470 €63 519 €44 965 €59 246 €
Aktíva spolu1 872 159 €1 606 686 €1 505 397 €1 341 706 €1 118 769 €1 287 553 €1 025 412 €1 011 542 €1 033 637 €1 042 412 €996 394 €490 346 €486 174 €
Vlastné imanie1 552 081 €1 371 356 €1 200 230 €1 018 980 €850 174 €692 856 €595 597 €534 301 €450 353 €361 536 €292 066 €228 547 €183 582 €
Podané30. 6. 202628. 6. 202528. 6. 202428. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202123. 10. 202029. 6. 201930. 6. 201829. 6. 201729. 6. 201628. 6. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
41. z 76 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
42 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020135667
platiteľ od 1. 2. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ľ. Podjavorinskej 1500, 022 01 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 1. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 12647/L
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4646 Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
LEI
6488518N7Z9FNK9LK170
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • - sprostredkovateľská činnosť,od 2001
  • - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností,od 2001
  • - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností,od 2001
  • - výroba, oprava a úprava zdravotníckych pomôcokod 2001
  • - prenájom hnuteľných a nehnuteľných vecíod 2001
  • - finančný leasingod 2001
  • - predaj drahých kovovod 2001
  • - prevádzkovanie cestovnej agentúryod 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
10 zmlúv
spolu 369 € · posledná 7. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská komora zubných lekárovSpolupráca pri organizovaní sústavného vzdelávania zubných lekárov.—7. 7. 2026
  • Slovenská komora zubných lekárovSpolupráca pri organizovaní sústavného vzdelávania zubných lekárov.—30. 9. 2025
  • Slovenská komora zubných lekárovSpolupráca pri organizovaní sústavného vzdelávania zubných lekárov—1. 7. 2025
  • Slovenská komora zubných lekárovZabezpečenie odbornej prednášky - MUDr. Kreisler Tomáš 369 €1. 4. 2025
  • Slovenská komora zubných lekárovSpolupráca pri organizovaní sústavného vzdelávania zubných lekárov—6. 3. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4646), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202541. z 76
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 1. 2026Nový spoločníkHu-Fa Dental a.s., podiel 100 %
  3. 1. 9. 2015Nový člen vedeniaMiroslava Poláková, konateľ
  4. 11. 1. 2001Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36396206

Hu-Fa Dental, s.r.o. – tržby 3,0 mil. € – IČO 36396206