SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36397351

Mado Decante s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2001

predtým TEX - po, s. r. o.

IČO
36397351
DIČ
2020105670
Sídlo
Biela 49/496, 010 03 Žilina - Budatín
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Uhrák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Mado Decante s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina - Budatín, v registri od 6. 3. 2001. Vo vedení firmy: Martin Uhrák. V roku 2025 mala firma tržby 41 tis. € (−2,1 %) a stratu 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1010. z 1 678 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
41 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2013
−24 %
050 tis.100 tis.2013—2014−47 %2015+135 %2016+3 %2017+18 %2018−26 %2019−29 %2020−9 %2021−3 %2022+19 %2023−15 %2024+7 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,3 %
  • Najlepší rok
    2015, +135 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -30,7 %
    −60,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby40 846 €41 714 €39 109 €45 889 €38 529 €39 900 €43 639 €61 107 €82 443 €69 637 €67 626 €28 838 €54 075 €
Výsledok hospodárenia−12 545 €12 461 €−2 506 €−2 334 €−6 391 €531 €856 €3 937 €4 081 €5 303 €8 773 €3 621 €64 709 €
Aktíva spolu8 853 €5 490 €9 009 €11 337 €9 788 €29 233 €10 052 €8 706 €5 431 €4 327 €6 467 €4 439 €5 913 €
Vlastné imanie−14 387 €−1 842 €−14 303 €−11 797 €−9 464 €−3 073 €−3 604 €−4 460 €−8 397 €−12 478 €−17 781 €−25 594 €−29 215 €
Podané24. 3. 202631. 5. 202515. 3. 202428. 2. 202322. 3. 20227. 6. 202125. 10. 20208. 6. 20196. 6. 201824. 3. 201719. 3. 201623. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1010. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020105670
platiteľ od 16. 3. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Biela 49/496, 010 03 Žilina - Budatín
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 3. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 12759/L
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TEX - po, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina - Budatín.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • - spracovanie dát a súvisiacej činnostiod 2001
  • - výskum trhuod 2001
  • - sprostredkovateľská činnosťod 2001
  • - reklamné činnostiod 2001
  • - obchodná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2001
  • - poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autoromod 2001
  • - automatizované spracovanie dátod 2001
  • - zámočnícke práceod 2001
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 29. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251010. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 5. 2022Nový člen vedeniaIng. Martin Uhrák, konateľ
  3. 27. 5. 2014Zmena obchodného menaMado Decante s.r.o.predtým TEX - po, s. r. o.
  4. 11. 9. 2009Nový spoločníkIng. Martin Uhrák, podiel 100 %
  5. 6. 3. 2001Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36397351

Mado Decante s.r.o. – tržby 41 tis. € – IČO 36397351