V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Flowers Diana, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, v registri od 6. 3. 2002. Vo vedení firmy: Miroslava Pabišová, Alexandra Pabišová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 215 tis. € (−10,0 %) a stratu 12 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · SpoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 29. 9. 2009 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 2 zmluvy za 5 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+6,0 %
- Najlepší rok2021, +45 %
Ukazovatele 2025
- Marža-5,7 %+2,4 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE-7,4 %+3,4 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA-6,5 %+2,7 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť12,1 %−3,1 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 215 183 € | 238 966 € | 252 879 € | 231 268 € | 310 131 € | 214 005 € | 205 970 € | 187 079 € | 179 400 € | 144 656 € | 135 450 € | 113 587 € | — |
| Výsledok hospodárenia | −12 175 € | −19 193 € | −46 117 € | −82 441 € | −31 254 € | −13 461 € | −2 879 € | −3 610 € | 1 335 € | 592 € | −277 € | 1 046 € | 1 704 € |
| Aktíva spolu | 188 056 € | 209 273 € | 177 129 € | 211 656 € | 170 990 € | 144 636 € | 99 231 € | 80 615 € | 80 306 € | 64 133 € | 57 705 € | 64 428 € | 44 138 € |
| Vlastné imanie | 165 387 € | 177 562 € | 144 179 € | 163 690 € | 148 131 € | 129 385 € | 72 846 € | 75 725 € | 75 335 € | 56 000 € | 42 408 € | 42 685 € | 8 343 € |
| Podané | 23. 3. 2026 | 25. 3. 2025 | 30. 6. 2024 | 29. 3. 2023 | 31. 5. 2022 | 15. 6. 2021 | 14. 5. 2020 | 19. 3. 2019 | 22. 3. 2018 | 30. 3. 2017 | 30. 3. 2016 | 30. 3. 2015 | 28. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia
- Miroslava Pabišovánar. 1964KonateľSpoločník 52 %vklad 3 458 € · vo firme od 2002Funkcie v ďalších firmách
- Alexandra Pabišovánar. 1986KonateľSpoločník 24 %vklad 1 596 € · vo firme od 2009Funkcie v ďalších firmách
- Diana Pabišovánar. 1991KonateľSpoločník 24 %vklad 1 596 € · vo firme od 2016Funkcie v ďalších firmách
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 6. 3. 2002
- 24 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 13440/L
- Základné imanie
- 6 650 €
- Veľkosť
- 5 – 9 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Prepojené firmy
1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
11 zapísaných činností
- - prenájom hnuteľného a nehnuteľného majetku,od 2002
- - ubytovacie služby v rozsahu voľných živností,od 2002
- - predaj nápojov na priamu konzumáciu - výčapy,od 2002
- - predaj pomocou automatov obsluhovaným zákazníkom v rozsahu voľných živností,od 2002
- - príprava a predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariad. s kapacitou do 10 lôžok,od 2002
- - príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál,od 2002
- - príprava a predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy,od 2002
- - príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov,od 2002
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 23. 3. 2026 · 8 záznamov
- 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 4. 11. 2016Nový spoločníkMiroslava Pabišová, podiel 52 %
- 4. 11. 2016Nový spoločníkAlexandra Pabišová, podiel 24 %
- 4. 11. 2016Nový spoločníkDiana Pabišová, podiel 24 %
- 7. 9. 2016Nový člen vedeniaDiana Pabišová, konateľ
- 7. 12. 2009Nový člen vedeniaAlexandra Pabišová, konateľ
- 29. 9. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2021642051
- 6. 3. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 23. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36404209