SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36441252

MUDr. Lukačovičová Alena a syn, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kysucké Nové Mesto · od 2006
IČO
36441252
DIČ
2022159337
Sídlo
Clementisova 1358/92, 024 01 Kysucké Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľMUDr. Jiří Lukačovič+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MUDr. Lukačovičová Alena a syn, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kysucké Nové Mesto, v registri od 17. 3. 2006. Vo vedení firmy: Jiří Lukačovič a Alena Lukačovičová. V roku 2025 mala firma tržby 128 tis. € (−9,8 %) a zisk 30 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať884. z 1 181 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
128 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2014
−17 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+1 %2016+3 %2017−2 %2018+5 %2019−65 %2020+51 %2021+32 %2022+41 %2023+4 %2024−15 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,7 %
  • Najlepší rok
    2020, +51 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    23,5 %
    +11,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,6 %
    +5,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,9 %
    +4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,9 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby128 117 €142 100 €167 990 €161 461 €114 777 €87 180 €57 661 €164 663 €156 881 €160 545 €155 640 €154 028 €—
Výsledok hospodárenia30 124 €16 498 €36 268 €27 428 €18 467 €14 324 €9 259 €35 597 €26 534 €43 044 €45 335 €42 584 €40 819 €
Aktíva spolu233 211 €198 199 €186 382 €149 790 €122 565 €97 325 €82 572 €79 056 €85 788 €229 992 €187 275 €141 455 €100 228 €
Vlastné imanie221 802 €191 678 €175 180 €138 912 €111 484 €93 018 €78 694 €69 435 €33 838 €224 324 €181 280 €135 945 €93 361 €
Podané12. 3. 202618. 3. 202526. 3. 202414. 3. 202328. 3. 202229. 3. 202130. 6. 202013. 3. 201923. 3. 201827. 3. 201725. 3. 201617. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
884. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Clementisova 1358/92, 024 01 Kysucké Nové Mesto
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 3. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 17318/L
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kysucké Nové Mesto.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • obchodná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom povolaní zubný lekár, študijnom odbore zubné lekárstvo a v špecializačnom odbore stomatológia a certifikovaná pracovná činnosť dentoalveolárna chirurgiaod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
26 zmlúv
spolu 35 tis. € · posledná 25. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Fakultná nemocnica s poliklinikou ŽilinaZmluva o vydaní parkovacej karty a o úhrade za ňu č. 017/2/2/2024/247—10. 10. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025884. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 3. 2010Nový spoločníkMUDr. Jiří Lukačovič, podiel 50 %
  3. 5. 3. 2010Nový spoločníkMUDr. Alena Lukačovičová, podiel 50 %
  4. 17. 3. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36441252

MUDr. Lukačovičová Alena a syn, s. r. o. – tržby 128 tis. € – IČO 36441252