SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36465623

ORLY s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľká Lomnica · od 2000

predtým ORLY, v.o.s.

IČO
36465623
DIČ
2021519269
Sídlo
Školská 673/39, 059 52 Veľká Lomnica
firmy v okolí

KonateľIng. Elena Farkašová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ORLY s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľká Lomnica, v registri od 16. 3. 2000. Vo vedení firmy: Elena Farkašová a PharmDr. Ľudovít Farkaš. V roku 2025 mala firma tržby 403 tis. € (−1,1 %) a zisk 324 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať289. z 2 515 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
403 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2013
+2 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+37 %2015+2 %2016−19 %2017−16 %2018−3 %2019−3 %2020+2 %2021−1 %2022−3 %2023+1 %2024+17 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,2 %
  • Najlepší rok
    2014, +37 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,9 %
    −3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,3 %
    −15,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby402 653 €407 089 €349 014 €346 752 €356 035 €357 873 €352 249 €362 492 €374 292 €447 191 €552 011 €539 772 €393 125 €
Výsledok hospodárenia324 €1 470 €2 133 €10 586 €13 893 €8 640 €2 739 €8 110 €5 806 €7 282 €11 242 €11 707 €2 823 €
Aktíva spolu81 943 €123 830 €140 105 €145 848 €100 739 €85 271 €89 095 €118 097 €118 665 €141 784 €129 654 €133 428 €144 167 €
Vlastné imanie35 819 €35 495 €53 514 €57 188 €46 602 €51 233 €64 238 €61 499 €53 389 €47 583 €40 300 €29 059 €17 352 €
Podané28. 3. 202626. 3. 202515. 3. 20243. 11. 202425. 11. 202425. 11. 202429. 3. 202020. 3. 201928. 3. 201815. 3. 201729. 3. 201621. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
289. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021519269
platiteľ od 1. 7. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Školská 673/39, 059 52 Veľká Lomnica
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 3. 2000
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 18667/P
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ORLY, v.o.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľká Lomnica.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • prenájom hnuteľného majetkuod 2007
  • organizovanie kurzov, školení, kultúrnych, športových a spoločenských podujatíod 2007
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosťod 2007
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení vo verejnej lekárni a pobočke verejnej lekárneod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
posledná 1. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—1. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025289. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 12 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Elena Farkašová
  3. 3. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr. Ľudovít Farkaš
  4. 6. 11. 2009Nový spoločníkPharmDr. Ľudovít Farkaš, podiel 50 %
  5. 6. 11. 2009Nový spoločníkIng. Elena Farkašová, podiel 50 %
  6. 1. 6. 2007Zmena obchodného menaORLY s.r.o.predtým ORLY, v.o.s.
  7. 1. 6. 2007Zmena právnej formySpoločnosť s ručením obmedzenýmpredtým Verejná obchodná spoločnosť
  8. 1. 6. 2007Nový člen vedeniaPharmDr. Ľudovít Farkaš, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36465623

ORLY s.r.o. – tržby 403 tis. € – IČO 36465623