SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36476129

BPS Market, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nemšová · od 2001
IČO
36476129
DIČ
2020028626
Sídlo
Železničná 207/9, 914 41 Nemšová
firmy v okolí

KonateľIng. Ivan Kyselý+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BPS Market, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nemšová, v registri od 23. 10. 2001. Vo vedení firmy: Ivan Kyselý a Rudolf Gajda. V roku 2025 mala firma tržby 727 tis. € (+7,4 %) a zisk 59 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
727 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2013
+79 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+23 %2015−13 %2016−0 %2017−5 %2018+14 %2019+11 %2020−0 %2021−0 %2022+11 %2023+7 %2024+11 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,9 %
  • Najlepší rok
    2014, +23 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,1 %
    −2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,6 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,2 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,9 %
    +7,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby726 891 €676 716 €608 088 €569 673 €515 110 €516 900 €518 518 €468 267 €412 343 €434 229 €436 067 €499 597 €407 190 €
Výsledok hospodárenia59 006 €68 802 €23 154 €90 177 €84 353 €81 820 €96 566 €86 043 €76 146 €78 290 €79 915 €125 575 €34 620 €
Aktíva spolu1 817 834 €1 618 436 €1 538 790 €1 520 873 €1 423 456 €1 350 928 €1 295 220 €1 268 183 €1 071 654 €995 930 €1 578 913 €863 931 €718 844 €
Vlastné imanie1 618 807 €1 559 802 €1 491 000 €1 467 845 €1 377 669 €1 293 316 €1 211 495 €1 114 929 €1 028 887 €952 739 €874 449 €794 534 €668 959 €
Podané30. 3. 202631. 3. 202526. 3. 202425. 3. 202317. 3. 202229. 3. 202130. 3. 202027. 3. 201929. 3. 201828. 3. 201731. 3. 201627. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020028626
platiteľ od 23. 7. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Železničná 207/9, 914 41 Nemšová
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 10. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 14038/R
Základné imanie
33 194 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49200 Nákladná železničná doprava
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nemšová.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • - veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 2001
  • - maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 2001
  • - prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2001
  • - sprostredkovateľská činnosťod 2001
  • prevádzkovanie dopravy na dráheod 2004
  • sprostredkovanie dopravyod 2005
  • prenájom strojov, prístrojov a zariadeníod 2005
  • nákladná cestná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná železničná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49200), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 1. 2014Nový spoločníkBPS-Prastav, s.r.o., podiel 97,5 %
  3. 4. 1. 2014Nový spoločníkIng. Ivan Kyselý, podiel 2,5 %
  4. 18. 10. 2006Nový člen vedeniaRudolf Gajda, konateľ
  5. 18. 12. 2003Nový člen vedeniaIng. Ivan Kyselý, konateľ
  6. 26. 11. 2003Presun sídlaŽelezničná 207/9 Nemšovápredtým 207 Skalka nad Váhom
  7. 23. 7. 2003Registrácia za platiteľa DPHSK2020028626
  8. 16. 6. 2003Presun sídla207 Skalka nad Váhompredtým Duklianska 9 Bardejov
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná železničná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36476129

BPS Market, spol. s r.o. – tržby 727 tis. € – IČO 36476129