SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36484351

EMAS - SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kapušany · od 2003

predtým GELLET SLOVAKIA, s.r.o.

IČO
36484351
DIČ
2020009959
Sídlo
Hlavná 226/47, 082 12 Kapušany
firmy v okolí

KonateľMgr. Jana Pasternáková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EMAS - SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kapušany, v registri od 17. 3. 2003. Vo vedení firmy: Jana Pasternáková. V roku 2025 mala firma tržby 114 tis. € (+9,7 %) a stratu 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať10. z 30 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
114 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2013
+10 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+44 %2015−4 %2016−41 %2017×5,62018+47 %2019−47 %2020−14 %2021+11 %2022−17 %2023−87 %2024+186 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,8 %
  • Najlepší rok
    2017, ×5,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -23,3 %
    +8,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -36,4 %
    −8,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    129,0 %
    +33,6 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby113 781 €103 706 €36 250 €288 989 €349 189 €315 696 €365 793 €686 547 €465 892 €83 789 €143 218 €149 279 €103 479 €
Výsledok hospodárenia−26 474 €−32 709 €−65 249 €73 937 €16 257 €9 021 €−2 180 €2 940 €4 086 €1 800 €9 678 €−11 526 €9 718 €
Aktíva spolu72 791 €116 355 €148 698 €250 098 €254 095 €261 346 €262 003 €372 288 €175 597 €100 104 €72 777 €79 062 €121 437 €
Vlastné imanie−21 122 €5 352 €38 061 €103 309 €29 372 €13 115 €4 094 €6 274 €21 584 €24 248 €12 448 €17 770 €29 296 €
Podané22. 3. 202625. 3. 202521. 2. 20246. 3. 202329. 6. 202230. 6. 202131. 3. 202024. 3. 201917. 3. 201823. 3. 201728. 3. 201629. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
10. z 30 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020009959
platiteľ od 10. 4. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 226/47, 082 12 Kapušany
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 3. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 13993/P
Základné imanie
22 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
1399 Výroba ostatného textilu i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
GELLET SLOVAKIA, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kapušany.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • - prenájom strojov a zariadeníod 2003
  • - strojové vyšívanieod 2003
  • - výroba odevovod 2003
  • - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2003
  • - tlmočenie a prekladateľská činnosťod 2003
  • - organizovanie kurzov, školení a športových podujatíod 2003
  • - organizačné, ekonomické a podnikateľské poradenstvood 2003
  • - reklamná a propagačná činnosťod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatného textilu i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 3 tis. € · posledná 23. 3. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1399), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202510. z 30
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatného textilu i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 22. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 5. 2010Nový spoločníkMgr. Jana Pasternáková, podiel 100 %
  3. 10. 4. 2010Zmena obchodného menaEMAS - SK, s.r.o.predtým GELLET SLOVAKIA, s.r.o.
  4. 10. 4. 2010Presun sídlaHlavná 226/47 Kapušanypredtým Ďumbierska 25 Prešov
  5. 16. 3. 2010Nový člen vedeniaMgr. Jana Pasternáková, konateľ
  6. 17. 3. 2003Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatného textilu i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36484351

EMAS - SK, s.r.o. – tržby 114 tis. € – IČO 36484351