SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36487147

MG - Forest Slovakia, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2003
IČO
36487147
DIČ
2020029275
Sídlo
Kacvinského 15, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľIng. Marián Gduľa+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MG - Forest Slovakia, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 1. 8. 2003. Vo vedení firmy: Marián Gduľa a Natália Gduľová. V roku 2025 mala firma tržby 391 tis. € (−24,7 %) a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1002. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
391 tis. €
Za rok
−25 %
Od 2014
+23 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015−1 %2016−2 %2017+5 %2018+33 %2019−25 %2020−5 %2021+0 %2022+69 %2023−2 %2024+3 %2025−25 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +69 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,8 %
    −6,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -4,2 %
    −16,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,6 %
    −7,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,0 %
    +10,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby390 847 €518 734 €503 855 €512 178 €303 562 €303 053 €320 323 €427 776 €322 237 €307 790 €314 846 €318 337 €—
Výsledok hospodárenia−7 133 €23 009 €1 011 €1 659 €−20 087 €−5 964 €1 678 €1 273 €2 936 €2 508 €260 €3 093 €−8 515 €
Aktíva spolu450 148 €394 525 €200 013 €174 152 €174 152 €319 532 €288 840 €249 220 €210 941 €245 836 €256 719 €272 140 €302 324 €
Vlastné imanie170 935 €189 947 €18 018 €16 627 €14 968 €35 054 €42 155 €40 478 €39 206 €36 272 €23 768 €23 508 €20 415 €
Podané31. 3. 202626. 1. 20253. 4. 20245. 11. 202324. 6. 202224. 6. 202127. 3. 20205. 3. 201923. 3. 201830. 3. 20171. 3. 201615. 3. 201515. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1002. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
0 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020029275
platiteľ od 28. 8. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kacvinského 15, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 8. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 14284/P
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužbyod 2003
  • kancelárske a sekretárske službyod 2003
  • prenájom automobilovod 2003
  • prenájom strojov a zariadeníod 2003
  • faktoring a forfaitingod 2003
  • reklamná činnosťod 2003
  • poradenská činnosť v rozsahu podnikaniaod 2003
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
11 zmlúv
spolu 325 tis. € · posledná 12. 6. 2024
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 105 tis. € · posledný 11. 10. 2019

Posledné zmluvy

  • Obec StebníkDarovacia zmluva200 €12. 6. 2024
  • Mestské lesy Košice a.s.Kúpna zmluva č. 137/2024—5. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251002. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 10. 2019Zápis konečného užívateľa výhodNatália Gduľová
  3. 3. 10. 2019Nový spoločníkNatália Gduľová, podiel 50 %
  4. 3. 10. 2019Nový spoločníkIng. Marián Gduľa, podiel 50 %
  5. 27. 9. 2019Nový člen vedeniaNatália Gduľová, konateľ
  6. 16. 8. 2019Zápis konečného užívateľa výhodIng. Marián Gduľa
  7. 1. 11. 2007Presun sídlaKacvinského 15 Bardejovpredtým Dlhý rad 16 Bardejov
  8. 14. 9. 2004Presun sídlaDlhý rad 16 Bardejovpredtým Dlhý rad 17 Bardejov
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36487147

MG - Forest Slovakia, s.r.o. – tržby 391 tis. € – IČO 36487147