SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36489441

IPM SOLUTIONS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2003
IČO
36489441
DIČ
2021772709
Sídlo
Kamenná 11, 080 01 Prešov - Šalgovík
firmy v okolí

KonateľIng. Ivan Sihelský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IPM SOLUTIONS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov - Šalgovík, v registri od 8. 12. 2003. Vo vedení firmy: Ivan Sihelský a Peter Šoltés. V roku 2025 mala firma tržby 2,3 mil. € (+6,8 %) a zisk 129 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať9. z 50 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,3 mil. €
Za rok
+7 %
Od 2013
+19 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014−10 %2015+57 %2016−32 %2017−13 %2018+31 %2019−2 %2020−12 %2021+3 %2022−4 %2023+9 %2024+10 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +57 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,6 %
    −8,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    28,1 %
    −23,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,4 %
    −9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    73,8 %
    +6,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 317 803 €2 170 754 €1 977 527 €1 814 440 €1 894 391 €1 843 876 €2 093 747 €2 132 661 €1 628 169 €1 875 718 €2 749 352 €1 754 206 €1 950 708 €
Výsledok hospodárenia129 232 €303 117 €282 335 €208 477 €263 302 €302 603 €246 911 €180 773 €60 387 €5 165 €95 195 €84 465 €162 702 €
Aktíva spolu1 755 548 €1 780 668 €1 469 603 €1 556 120 €1 481 682 €1 340 960 €1 274 561 €2 174 582 €1 144 662 €1 321 074 €1 628 363 €1 017 365 €738 157 €
Vlastné imanie459 995 €583 098 €518 459 €621 425 €714 463 €652 934 €520 883 €369 167 €272 859 €328 174 €483 009 €513 323 €460 980 €
Podané20. 3. 202624. 3. 202522. 3. 202428. 3. 202325. 3. 202228. 6. 202127. 3. 202026. 3. 201927. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201626. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
9. z 50 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021772709
platiteľ od 8. 4. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
14 telefónov · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kamenná 11, 080 01 Prešov - Šalgovík
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 12. 2003
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 14519/P
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4740 Maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov - Šalgovík.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • podnikateľské poradenstvood 2003
  • inžinierska činnosť v oblasti mechanických konštrukciíod 2003
  • finančný leasingod 2003
  • výroba a montáž strojov a zariadeníod 2003
  • marketing a manažmentod 2003
  • školiaca a konzultačná činnosť v predmete podnikaniaod 2003
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2003
  • výskum a vývojod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
19 zmlúv
spolu 2,3 mil. € · posledná 28. 10. 2024

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4740), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20259. z 50
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – ikt).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 3. 2026 · 14 záznamov

  1. 20. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2022Nový spoločníkRNDr. Peter Šoltés, podiel 34 %
  3. 1. 12. 2022Nový spoločníkIng. Ivan Sihelský, podiel 33 %
  4. 2. 7. 2019Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ivan Sihelský
  5. 25. 5. 2018Zápis konečného užívateľa výhodIng. Martin Pollák
  6. 25. 5. 2018Zápis konečného užívateľa výhodRNDr. Peter Šoltés
  7. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Martin Pollák
  8. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodRNDr. Peter Šoltés
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – ikt s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36489441

IPM SOLUTIONS, s.r.o. – tržby 2,3 mil. € – IČO 36489441