SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36495271

PEDIACARE, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2004

predtým M.B.PLUS spol. s r.o.

IČO
36495271
DIČ
2021855770
Sídlo
Ul. 1. mája 2045, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľMUDr. Tatiana Lukáčová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PEDIACARE, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 7. 7. 2004. Vo vedení firmy: Tatiana Lukáčová. V roku 2025 mala firma tržby 191 tis. € (−8,1 %) a zisk 55 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1070. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
191 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2014
+103 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+11 %2016+9 %2017+5 %2018+9 %2019+9 %2020+9 %2021+8 %2022+15 %2023+25 %2024−13 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,6 %
  • Najlepší rok
    2023, +25 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    28,9 %
    +2,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    23,2 %
    +2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby190 573 €207 320 €238 976 €190 595 €165 925 €153 192 €140 327 €128 815 €118 262 €112 761 €103 918 €94 005 €—
Výsledok hospodárenia55 055 €55 069 €58 136 €60 034 €72 552 €25 457 €24 505 €17 614 €13 664 €13 524 €13 454 €12 322 €10 055 €
Aktíva spolu237 043 €264 648 €306 869 €314 368 €259 324 €173 328 €155 638 €138 083 €124 316 €103 357 €89 157 €73 354 €67 318 €
Vlastné imanie—257 300 €299 264 €307 815 €238 341 €164 474 €139 017 €114 513 €95 889 €82 224 €68 700 €55 245 €42 923 €
Podané9. 5. 202625. 6. 202528. 6. 202429. 6. 202327. 4. 20227. 11. 202130. 10. 202028. 6. 201922. 1. 201930. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1070. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
15 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ul. 1. mája 2045, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 7. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 15108/P
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
M.B.PLUS spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • sprostredkovanie obchodu a služiebod 2004
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • organizovanie vzdelávacích akciíod 2004
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancie v špecializačnom odbore: pediatria I.st., neonatológiaod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
38 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—23. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251070. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 9. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 10. 2022Nový spoločníkMUDr. Tatiana Lukáčová, podiel 100 %
  3. 9. 6. 2007Zmena obchodného menaPEDIACARE, s.r.o.predtým M.B.PLUS spol. s r.o.
  4. 9. 6. 2007Presun sídlaUl. 1. mája 2045 Humennépredtým Košická 2503/4 Humenné
  5. 7. 6. 2007Nový člen vedeniaMUDr. Tatiana Lukáčová, konateľ
  6. 7. 7. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36495271

PEDIACARE, s.r.o. – tržby 191 tis. € – IČO 36495271