SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36503169

SM Slovakia, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vysoké Tatry · od 2005

predtým REALITY TATRY, s.r.o.

IČO
36503169
DIČ
2021955386
Sídlo
Tatranská Lomnica 121, 059 60 Vysoké Tatry
firmy v okolí

KonateľIvana Kraus+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SM Slovakia, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vysoké Tatry, v registri od 23. 2. 2005. Vo vedení firmy: Ivana Kraus a Alexandra Kraus. V roku 2025 mala firma tržby 613 tis. € (−11,1 %) a zisk 62 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať319. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
613 tis. €
Za rok
−11 %
Od 2016
+705 %
0500 tis.1 mil.2016—2017×9,32018+4 %2019+8 %2020−41 %2021−37 %2022+112 %2023+24 %2024−10 %2025−11 %
  • Priemerný rast ročne
    +26,1 %
  • Najlepší rok
    2017, ×9,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,2 %
    −4,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,2 %
    −6,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,9 %
    −3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,3 %
    −7,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby613 355 €690 206 €765 745 €618 915 €292 514 €463 454 €792 123 €736 805 €706 005 €76 192 €———
Výsledok hospodárenia62 326 €98 252 €175 676 €80 745 €19 966 €77 600 €100 264 €143 074 €161 935 €8 159 €−74 €−91 €−153 €
Aktíva spolu1 051 389 €1 072 532 €927 282 €771 912 €670 947 €631 049 €512 786 €405 377 €306 634 €45 174 €9 305 €9 369 €9 475 €
Vlastné imanie680 300 €617 974 €521 419 €345 743 €264 998 €245 033 €167 432 €160 242 €178 439 €16 504 €9 305 €9 369 €9 460 €
Podané3. 6. 202624. 6. 202518. 6. 202416. 6. 202331. 5. 202213. 6. 202115. 8. 202013. 6. 201921. 5. 20181. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
319. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
21 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021955386
platiteľ od 1. 3. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tatranská Lomnica 121, 059 60 Vysoké Tatry
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 2. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 15960/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
REALITY TATRY, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vysoké Tatry.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva22. 2. 2024
    v prospech COFIDIS, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, 59866 Villeneuve d´Ascq, Francúzska republika, spoločnosť zapísaná v R.C.S. Lille Métropole, číslo zápisu: 325 307 106, organizačná zložka COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, Právna forma: Nešpecifikovaná právna forma, IČO: 50595628, Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09, Slovenská republika · istina 44 990 €
    Vec · 6872/2024

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností · 15 ukončených činností

  • príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedálod 2005
  • príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2005
  • organizovanie kurzov a školeníod 2005
  • prenájom hnuteľného majetku v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosťod 2005
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 3. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025319. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 3. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 2. 2024Záložné právoveriteľ: COFIDIS
  3. 1. 3. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2021955386
  4. 29. 9. 2016Zmena obchodného menaSM Slovakia, s.r.o.predtým REALITY TATRY, s.r.o.
  5. 29. 9. 2016Presun sídlaTatranská Lomnica 121 Vysoké Tatrypredtým Okružná 789/16 Poprad
  6. 26. 9. 2016Nový člen vedeniaIvana Kraus, konateľ
  7. 26. 9. 2016Nový člen vedeniaAlexandra Kraus, konateľ
  8. 17. 10. 2009Nový spoločníkAlexandra Kraus, podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36503169

SM Slovakia, s.r.o. – tržby 613 tis. € – IČO 36503169