SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36503185

CHMS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Snina · od 2005
IČO
36503185
DIČ
2021951437
Sídlo
Komenského 2888/111, 069 01 Snina
firmy v okolí

KonateľŠtefan Chochoľak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CHMS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Snina, v registri od 23. 2. 2005. Vo vedení firmy: Štefan Chochoľak. V roku 2025 mala firma tržby 263 tis. € (−20,8 %) a zisk 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať333. z 1 367 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
263 tis. €
Za rok
−21 %
Od 2013
+159 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+92 %2015−15 %2016−14 %2017+21 %2018+21 %2019+29 %2020−20 %2021+16 %2022+28 %2023−1 %2024+6 %2025−21 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,3 %
  • Najlepší rok
    2014, +92 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,1 %
    −15,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,2 %
    −11,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,1 %
    −11,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,1 %
    −1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby262 807 €331 812 €314 016 €318 218 €248 532 €213 363 €268 328 €207 814 €171 680 €142 323 €166 021 €194 381 €101 457 €
Výsledok hospodárenia29 196 €89 432 €85 549 €61 867 €59 706 €58 653 €73 031 €35 486 €27 618 €38 692 €43 180 €42 605 €8 840 €
Aktíva spolu569 714 €550 194 €503 917 €415 983 €349 721 €290 048 €372 586 €292 461 €257 926 €225 506 €191 994 €186 547 €120 725 €
Vlastné imanie557 732 €528 536 €489 104 €403 556 €341 686 €281 980 €353 327 €280 053 €244 567 €216 949 €178 257 €145 727 €111 121 €
Podané30. 3. 202611. 6. 202527. 3. 202428. 3. 202328. 3. 202229. 3. 202131. 3. 202031. 3. 20192. 4. 201830. 3. 201722. 3. 201627. 3. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
333. z 1 367 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021951437
platiteľ od 1. 3. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Komenského 2888/111, 069 01 Snina
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 2. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 15962/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Snina.

Predmet činnosti

36 zapísaných činností

  • oprava a montáž výdajných stojanov pohonných hmôtod 2005
  • defektoskopické skúšky materiálov a výrobkovod 2005
  • prevádzkovanie čerpacích stanícod 2005
  • výroba elektrických strojov a prístrojovod 2005
  • montáž a opravy meracej a regulačnej technikyod 2005
  • montáž a opravy prietokových meradiel PHMod 2005
  • podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadomod 2005
  • inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätieod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025333. z 1 367
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 6. 2010Nový spoločníkŠtefan Chochoľak, podiel 100 %
  3. 22. 8. 2008Presun sídlaKomenského 2888/111 Sninapredtým 1. mája 2056/8 Snina
  4. 23. 2. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36503185

CHMS, s.r.o. – tržby 263 tis. € – IČO 36503185