SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36504173

ECIVALSAR, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Raslavice · od 2005
IČO
36504173
DIČ
2021987000
Sídlo
Sekčovská 20/21, 086 41 Raslavice
firmy v okolí

KonateľPharmDr. Dušan Pribula

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ECIVALSAR, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Raslavice, v registri od 1. 4. 2005. Vo vedení firmy: PharmDr. Dušan Pribula. V roku 2025 mala firma tržby 682 tis. € (+12,9 %) a stratu 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať486. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
682 tis. €
Za rok
+13 %
Od 2014
+31 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+39 %2016+1 %2017−4 %2018−3 %2019−25 %2020−1 %2021−0 %2022+8 %2023−3 %2024+14 %2025+13 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,5 %
  • Najlepší rok
    2015, +39 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,9 %
    −1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -11,5 %
    −14,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,4 %
    −5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,5 %
    +5,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby682 370 €604 236 €527 974 €543 267 €501 604 €502 769 €508 040 €680 947 €701 896 €727 966 €723 475 €520 756 €—
Výsledok hospodárenia−5 919 €1 435 €−3 537 €5 104 €−12 099 €−9 527 €−12 754 €2 028 €8 478 €7 398 €12 454 €12 475 €15 557 €
Aktíva spolu133 952 €131 902 €118 678 €123 794 €109 699 €112 211 €111 035 €139 314 €145 309 €130 527 €120 497 €106 766 €101 731 €
Vlastné imanie51 567 €57 486 €56 052 €59 590 €54 485 €66 703 €76 230 €88 984 €86 957 €78 559 €71 162 €58 772 €46 308 €
Podané14. 3. 202610. 3. 202527. 2. 20242. 3. 202312. 3. 202220. 3. 20217. 3. 20202. 3. 20195. 3. 201822. 2. 20172. 3. 20167. 3. 20158. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
486. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021987000
platiteľ od 1. 5. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sekčovská 20/21, 086 41 Raslavice
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 4. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 16059/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Raslavice.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • prenájom motorových vozidiel, strojov a prístrojovod 2005
  • montáž sadrokartónuod 2005
  • maliarske, natieračské a sklenárske práceod 2005
  • organizovanie kurzov, školení, seminárov, kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2005
  • poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreňod 2005
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2005
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2005
  • výroba a požičiavanie zvukových a zvukovo-obrazových záznamov na zmluvnom základeod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
15 zmlúv
posledná 1. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—1. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023
  • Obec Raslavice, Hlavná 154/30, 08641 RaslaviceDodatok č. 4 k Nájomnej zmluve zo dňa 08. októbra 2009 v znení neskorších dodatkov uzavretej podľa zákona č. 116/1990 Zb. o nájme a podnájme nebytových priestorov v znení neskorších predpisov—16. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025486. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 14. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 1. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodPharmDr. Dušan Pribula
  3. 13. 12. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr. Dušan Pribula
  4. 17. 6. 2010Nový spoločníkPharmDr. Dušan Pribula, podiel 100 %
  5. 1. 4. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36504173

ECIVALSAR, s.r.o. – tržby 682 tis. € – IČO 36504173