SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36550574

Protect BAU s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2002

predtým LEVEX s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
36550574
DIČ
2021698437
Sídlo
Budatínska 16A, 851 06 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMilen Minchev

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Protect BAU s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 3. 12. 2002. Vo vedení firmy: Milen Minchev. V roku 2024 mala firma tržby 250 tis. € (−3,0 %) a stratu 169 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať35. z 152 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
250 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2013
+33 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−10 %2015+11 %2016−10 %2017+23 %2018−10 %2019+20 %2020+11 %2021+26 %2022−12 %2023−6 %2024−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,7 %
  • Najlepší rok
    2021, +26 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    -67,8 %
    −67,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby249 864 €257 578 €275 400 €312 856 €248 889 €224 848 €187 067 €208 389 €168 834 €187 739 €168 438 €187 183 €
Výsledok hospodárenia−169 400 €187 €−8 819 €1 413 €3 670 €1 004 €−28 682 €−27 698 €130 €−31 012 €1 835 €129 €
Aktíva spolu−3 250 €169 777 €185 203 €186 019 €181 943 €197 196 €188 727 €207 949 €246 519 €215 669 €231 800 €203 185 €
Vlastné imanie−49 367 €120 032 €119 845 €128 664 €127 250 €123 581 €122 577 €151 260 €178 958 €2 396 €33 408 €31 572 €
Podané8. 4. 202516. 3. 202426. 3. 202316. 3. 202221. 3. 202127. 5. 202011. 3. 201924. 3. 201815. 2. 201719. 2. 20166. 3. 201510. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
35. z 152 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2021698437
platiteľ od 1. 2. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Budatínska 16A, 851 06 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 12. 2002
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 187646/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Dub&Co s. r. o. · LEVEX s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej ohlasovacej živnostiod 2002
  • veľkoobchod v rozsahu voľnej ohlasovacej živnostiod 2002
  • maloobchod v rozsahu voľnej ohlasovacej živnostiod 2002
  • Služby požičovníod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202435. z 152
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

167 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 167.

História zmien

Posledná zmena 10. 6. 2025 · 11 záznamov

  1. 10. 6. 2025Zmena obchodného menaProtect BAU s. r. o.predtým Dub&Co s. r. o.
  2. 10. 6. 2025Presun sídlaBudatínska 16A Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Pri starej prachárni 130/13 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  3. 27. 5. 2025Nový člen vedeniaMilen Minchev, konateľ
  4. 15. 4. 2025Zmena obchodného menaDub&Co s. r. o.predtým LEVEX s.r.o.
  5. 15. 4. 2025Presun sídlaPri starej prachárni 130/13 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Hlavná 3668/117A Nitra
  6. 15. 4. 2025Nový spoločníkMilen Minchev, podiel 100 %
  7. 8. 4. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  8. 5. 3. 2025Zrušená registrácia DPH
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36550574

Protect BAU s. r. o. – tržby 250 tis. € – IČO 36550574