SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36559342

Decor et PRESTIGE, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2004
IČO
36559342
DIČ
2021823595
Sídlo
Hattalova 436/31, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľAnetta Stredáková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Decor et PRESTIGE, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 23. 4. 2004. Vo vedení firmy: Anetta Stredáková a Roman Grznár. V roku 2025 mala firma tržby 238 tis. € (−39,5 %) a zisk 159 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať985. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
238 tis. €
Za rok
−40 %
Od 2013
+238 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+279 %2015−11 %2016−7 %2017+165 %2018−56 %2019+81 %2020−42 %2021+32 %2022−32 %2023−0 %2024+62 %2025−40 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,7 %
  • Najlepší rok
    2014, +279 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,4 %
    −13,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,0 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,9 %
    +1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby238 466 €394 300 €243 966 €244 520 €360 150 €271 999 €466 812 €258 566 €582 365 €219 553 €236 921 €267 298 €70 606 €
Výsledok hospodárenia159 €5 577 €1 898 €3 345 €399 €2 785 €1 743 €−87 053 €−2 837 €2 424 €833 €−16 975 €1 213 €
Aktíva spolu554 272 €456 077 €440 287 €346 234 €257 197 €228 944 €418 833 €761 639 €760 869 €360 207 €286 662 €199 090 €110 398 €
Vlastné imanie39 221 €39 061 €33 485 €31 587 €28 241 €27 843 €25 058 €−105 550 €−18 496 €−15 659 €−18 083 €−18 916 €−1 941 €
Podané30. 6. 202631. 3. 20252. 4. 202431. 3. 202331. 3. 202231. 3. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
985. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021823595
platiteľ od 1. 6. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hattalova 436/31, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 4. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 14677/N
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Výroba textilných výrobkovod 2004
  • Podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2004
  • Reklamná a propagačná činnosťod 2004
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2004
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 5 tis. € · posledná 27. 3. 2024

Posledné zmluvy

  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s.Zmluva 13001378712 tis. €27. 3. 2024
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s.Zmluva 13001373461 tis. €19. 12. 2023
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s.Zmluva 13001373452 tis. €18. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025985. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 8. 2022Nový spoločníkAnetta Stredáková, podiel 50 %
  3. 23. 8. 2022Nový spoločníkMgr. Roman Grznár, podiel 50 %
  4. 1. 6. 2004Registrácia za platiteľa DPHSK2021823595
  5. 23. 4. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36559342

Decor et PRESTIGE, s.r.o. – tržby 238 tis. € – IČO 36559342