SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36563153

ITech Co, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · od 2004
IČO
36563153
DIČ
2021866759
Sídlo
Perecká 12/2965, 934 01 Levice
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Prišťák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ITech Co, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 20. 8. 2004. Vo vedení firmy: Michal Prišťák. V roku 2025 mala firma tržby 186 tis. € (−0,0 %) a zisk 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať439. z 4 284 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
186 tis. €
Za rok
−0 %
Od 2013
+36 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+10 %2015−11 %2016−1 %2017+21 %2018−19 %2019+17 %2020−12 %2021+3 %2022+19 %2023+20 %2024−2 %2025−0 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,6 %
  • Najlepší rok
    2017, +21 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,5 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    40,2 %
    −51,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    17,3 %
    −14,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,9 %
    −8,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby185 536 €185 558 €190 212 €159 088 €133 822 €130 269 €148 698 €127 211 €157 296 €130 383 €132 288 €149 428 €136 358 €
Výsledok hospodárenia13 970 €19 014 €3 305 €−3 986 €−19 433 €1 349 €9 908 €8 472 €9 103 €3 228 €2 620 €9 937 €5 749 €
Aktíva spolu80 719 €60 324 €57 267 €87 614 €104 613 €120 965 €145 779 €78 228 €91 743 €85 984 €43 504 €63 165 €45 973 €
Vlastné imanie34 752 €20 782 €1 768 €−1 537 €−872 €18 561 €17 212 €15 776 €16 407 €10 532 €8 697 €6 077 €−3 861 €
Podané5. 6. 202625. 6. 202514. 6. 202416. 3. 202328. 3. 202230. 3. 202111. 3. 202027. 2. 201921. 3. 201814. 3. 20173. 6. 201612. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
439. z 4 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
13
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021866759
platiteľ od 6. 9. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Perecká 12/2965, 934 01 Levice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 8. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 15105/N
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levice.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • - finančný a operatívny leasingod 2004
  • - reklamná a propagačná činnosťod 2004
  • - automatizované spracovanie dátod 2004
  • - školenie v oblasti výpočtovej techniky a automatizovaného spracovania dátod 2004
  • - prenájom strojov, prístrojov a zariadeníod 2004
  • - prenájom výpočtovej a kancelárskej technikyod 2004
  • - poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autoromod 2004
  • - poradenstvo v oblasti výpočtovej technikyod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 20. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025439. z 4 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 5. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 10. 2022Nový spoločníkIng. Michal Prišťák, podiel 100 %
  3. 18. 3. 2020Nový člen vedeniaIng. Michal Prišťák, konateľ
  4. 20. 8. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36563153

ITech Co, s.r.o. – tržby 186 tis. € – IČO 36563153