SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36565679

MLongauer, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2004
IČO
36565679
DIČ
2021901354
Sídlo
Farská 12, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľMartin Longauer

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MLongauer, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 11. 11. 2004. Vo vedení firmy: Martin Longauer. V roku 2025 mala firma tržby 1,4 mil. € (−20,3 %) a zisk 27 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať136. z 611 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,4 mil. €
Za rok
−20 %
Od 2013
+560 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+8 %2015−3 %2016+35 %2017−0 %2018+8 %2019+29 %2020+145 %2021+132 %2022−29 %2023−5 %2024+9 %2025−20 %
  • Priemerný rast ročne
    +17,0 %
  • Najlepší rok
    2020, +145 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,4 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,6 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    69,0 %
    −0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 390 138 €1 744 556 €1 605 149 €1 688 447 €2 374 850 €1 025 816 €418 300 €323 070 €298 823 €299 466 €221 412 €227 435 €210 545 €
Výsledok hospodárenia27 422 €32 969 €20 679 €27 326 €63 730 €25 268 €6 682 €−2 139 €1 239 €3 074 €2 138 €3 450 €584 €
Aktíva spolu1 052 023 €1 137 809 €1 151 411 €1 047 917 €856 986 €557 124 €381 048 €383 224 €289 741 €181 471 €187 765 €155 668 €145 902 €
Vlastné imanie325 644 €348 216 €315 247 €294 538 €267 242 €153 512 €128 245 €121 563 €44 701 €27 463 €29 504 €365 €−19 585 €
Podané20. 3. 202618. 3. 202525. 3. 202431. 3. 202315. 3. 202219. 2. 20212. 2. 20208. 3. 201928. 2. 201814. 3. 201726. 2. 201627. 2. 201528. 1. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
136. z 611 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021901354
platiteľ od 1. 4. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
7 telefónov · 5 e-mailov · 3 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Farská 12, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 11. 2004
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 15385/N
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4690 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2004
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • píliarska výroba a impregnovanie drevaod 2004
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autoromod 2004
  • automatizované spracovanie údajovod 2004
  • ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činnostíod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 40 tis. € · posledná 22. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny NitraDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy11 tis. €22. 6. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny NitraDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy11 tis. €23. 4. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4690), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025136. z 611
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 20. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 4. 2009Nový spoločníkJUDr. Eunika Longauerová, podiel 50 %
  3. 2. 4. 2009Nový spoločníkMartin Longauer, podiel 50 %
  4. 1. 4. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2021901354
  5. 11. 11. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36565679

MLongauer, s.r.o. – tržby 1,4 mil. € – IČO 36565679