SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36569712

Bioinštitút plus, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2003
IČO
36569712
DIČ
2021754185
Sídlo
Hrnčiarska 20, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľRNDr. Oľga Bodnárová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Bioinštitút plus, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 12. 3. 2003. Vo vedení firmy: Oľga Bodnárová. V roku 2025 mala firma tržby 128 tis. € (−3,1 %) a stratu 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1558. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
128 tis. €
Za rok
−3 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+9 %2016+0 %2017−13 %2018−54 %2019×9,52020+262 %2021−13 %2022+14 %2023+15 %2024+17 %2025−3 %
  • Najlepší rok
    2019, ×9,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -6,5 %
    −4,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -24,8 %
    −19,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    266,7 %
    +47,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby128 062 €132 149 €112 783 €97 942 €85 558 €98 544 €27 242 €2 878 €6 300 €7 200 €7 200 €6 600 €—
Výsledok hospodárenia−8 329 €−2 138 €−2 879 €−11 068 €−28 135 €−13 243 €−2 315 €1 260 €9 892 €163 €262 €3 148 €328 €
Aktíva spolu33 532 €40 033 €14 832 €22 334 €26 003 €25 552 €28 736 €23 191 €37 092 €25 872 €25 752 €26 492 €11 288 €
Vlastné imanie−55 893 €−47 564 €−45 426 €−42 547 €−31 479 €−3 344 €9 899 €13 474 €21 075 €11 184 €11 021 €10 759 €7 612 €
Podané26. 3. 202620. 3. 202527. 3. 202422. 3. 202326. 3. 202229. 3. 202131. 3. 202029. 3. 201911. 3. 201828. 3. 201716. 3. 201617. 3. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1558. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021754185
platiteľ od 12. 7. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hrnčiarska 20, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 3. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 13851/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • masérske službyod 2003
  • prevádzkovanie sauny, soláriaod 2003
  • prevádzkovanie parkoviskaod 2003
  • ambulantný predajod 2003
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2003
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečných nápojov, koktailov, piva, vína, destilátovod 2003
  • prevádzkovanie čajovneod 2003
  • reklamná a propagačná činnosťod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 600 € · posledná 28. 12. 2023

Posledné zmluvy

  • Východoslovenské múzeum v KošiciachDodatok č. 1 k ZON 9/2020 zo dňa 28.01.2021600 €28. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251558. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 7. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2021754185
  3. 4. 11. 2009Nový spoločníkRNDr. Oľga Bodnárová, podiel 50 %
  4. 4. 11. 2009Nový spoločníkMUDr. Štefan Bodnár, podiel 50 %
  5. 12. 3. 2003Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36569712

Bioinštitút plus, s.r.o. – tržby 128 tis. € – IČO 36569712