SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36577928

Woodmaster SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004

predtým Slovenská hospodárska komora, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
36577928
DIČ
2021931208
Sídlo
Vajnorská 135, 831 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Peter Jančár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Woodmaster SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 18. 3. 2004. Vo vedení firmy: Peter Jančár. V roku 2025 mala firma tržby 683 tis. € (−13,4 %) a stratu 87 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať51. z 566 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
683 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2014
+2328 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+200 %2016×4,62017+31 %2018−12 %2019+8 %2020+3 %2021+65 %2022+19 %2023+11 %2024−27 %2025−13 %
  • Najlepší rok
    2016, ×4,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -12,7 %
    −12,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -34,7 %
    −34,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    114,5 %
    +32,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby683 445 €788 769 €1 081 808 €975 882 €822 482 €498 227 €484 660 €447 058 €506 403 €387 698 €84 544 €28 145 €—
Výsledok hospodárenia−86 983 €−1 537 €−36 007 €6 764 €47 449 €12 262 €3 885 €−24 807 €1 046 €20 190 €2 985 €−16 659 €4 508 €
Aktíva spolu250 684 €284 205 €303 279 €374 846 €304 641 €134 315 €106 769 €167 320 €188 355 €138 916 €110 787 €33 653 €44 230 €
Vlastné imanie−36 241 €50 742 €52 279 €87 568 €82 206 €34 757 €22 494 €11 609 €36 416 €35 369 €15 679 €12 694 €29 352 €
Podané21. 6. 202630. 3. 202529. 3. 202419. 3. 202320. 3. 202219. 3. 202129. 3. 20205. 3. 20199. 5. 201828. 6. 201730. 3. 201629. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
51. z 566 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021931208
platiteľ od 1. 12. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vajnorská 135, 831 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 3. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 138714/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6910 Právne činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Slovenská hospodárska komora, s.r.o · Slovenská hospodárska komora, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2015
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2016
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • reklamné a marketingové službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Právne činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 2. 12. 2015

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6910), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202551. z 566
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (právne činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

16 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 16.

História zmien

Posledná zmena 21. 6. 2026 · 12 záznamov

  1. 21. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 11. 2022Nový spoločníkMgr. Peter Jančár, podiel 100 %
  3. 11. 6. 2019Presun sídlaVajnorská 135 Bratislavapredtým Murgašova 3 Košice - mestská časť Staré Mesto
  4. 12. 3. 2019Nový člen vedeniaMgr. Peter Jančár, konateľ
  5. 11. 8. 2017Presun sídlaMurgašova 3 Košice - mestská časť Staré Mestopredtým Štúrova 19 Košice
  6. 14. 11. 2015Zmena obchodného menaWoodmaster SK, s.r.o.predtým Slovenská hospodárska komora, s.r.o.
  7. 2. 8. 2013Presun sídlaŠtúrova 19 Košicepredtým Mlynská 2 Košice
  8. 16. 5. 2009Presun sídlaMlynská 2 Košicepredtým Kmeťova 13 Košice
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia právne činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36577928

Woodmaster SK, s.r.o. – tržby 683 tis. € – IČO 36577928