SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36583154

LEmagy s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bidovce · od 2004

predtým SAURIAWOOD s.r.o.

IČO
36583154
DIČ
2021873975
Sídlo
Bidovce 363, 044 45 Bidovce
firmy v okolí

KonateľĽubomír Magyar

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LEmagy s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bidovce, v registri od 17. 8. 2004. Vo vedení firmy: Ľubomír Magyar. V roku 2025 mala firma tržby 30 tis. € (−48,2 %) a stratu 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2136. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
30 tis. €
Za rok
−48 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015—2016+120 %2017+67 %2018+21 %2019+70 %2020−15 %2021−42 %2022+16 %2023+53 %2024+79 %2025−48 %
  • Najlepší rok
    2016, +120 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -70,4 %
    −69,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -101,1 %
    −98,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby30 191 €58 275 €32 558 €21 308 €18 430 €31 985 €37 444 €22 009 €18 164 €10 891 €4 947 €0 €—
Výsledok hospodárenia−21 258 €−826 €−3 591 €1 946 €−5 515 €3 881 €3 774 €−9 545 €−8 710 €−6 038 €−2 127 €−1 089 €−3 055 €
Aktíva spolu21 026 €31 852 €11 631 €16 655 €10 279 €13 589 €19 767 €13 353 €4 215 €482 €1 586 €297 €—
Vlastné imanie−49 097 €−27 839 €−27 012 €−23 421 €−25 367 €−19 852 €−23 733 €−27 507 €−17 962 €−9 253 €−3 215 €−1 088 €—
Podané27. 6. 202615. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20218. 10. 202026. 6. 20192. 7. 201828. 6. 201716. 3. 201624. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2136. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021873975
platiteľ od 1. 7. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bidovce 363, 044 45 Bidovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 8. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 15308/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SAURIAWOOD s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bidovce.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti predmetu podnikaniaod 2004
  • faktoring a forfaitingod 2004
  • kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)od 2004
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosťod 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • spracovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • spracovanie dreveného odpadu a pilínod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252136. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2021873975
  3. 4. 2. 2023Nový spoločníkĽubomír Magyar, podiel 100 %
  4. 23. 9. 2014Zmena obchodného menaLEmagy s.r.o.predtým SAURIAWOOD s.r.o.
  5. 23. 9. 2014Presun sídlaBidovce 363 Bidovcepredtým Húskova 71 Košice 2
  6. 7. 8. 2014Nový člen vedeniaĽubomír Magyar, konateľ
  7. 17. 8. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36583154

LEmagy s.r.o. – tržby 30 tis. € – IČO 36583154