SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36591963

RANEL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2005
IČO
36591963
DIČ
2021991884
Sídlo
Popradská 58, 040 11 Košice
firmy v okolí

KonateľEva Vozárová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RANEL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 7. 4. 2005. Vo vedení firmy: Eva Vozárová. V roku 2025 mala firma tržby 227 tis. € (−56,7 %) a zisk 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1108. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
227 tis. €
Za rok
−57 %
Od 2014
+148 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015−37 %2016+28 %2017+205 %2018+22 %2019−15 %2020−18 %2021+26 %2022+2 %2023−14 %2024+143 %2025−57 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,6 %
  • Najlepší rok
    2017, +205 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,3 %
    −20,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,8 %
    −55,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,7 %
    −43,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,8 %
    −18,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby226 738 €523 835 €215 653 €250 927 €246 748 €195 297 €236 731 €277 235 €226 894 €74 376 €58 122 €91 532 €—
Výsledok hospodárenia20 996 €157 493 €26 896 €25 427 €25 457 €15 274 €14 018 €27 888 €13 719 €3 050 €3 767 €13 024 €16 630 €
Aktíva spolu273 392 €310 155 €291 675 €275 616 €246 897 €198 681 €203 311 €216 780 €216 914 €140 683 €145 975 €146 637 €184 504 €
Vlastné imanie268 481 €248 240 €239 428 €212 532 €187 104 €161 646 €146 372 €132 354 €104 434 €90 684 €87 613 €83 846 €70 822 €
Podané17. 3. 202624. 6. 202518. 4. 202410. 6. 202319. 2. 20223. 6. 202130. 3. 20207. 3. 201926. 3. 201823. 3. 20172. 3. 201630. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1108. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021991884
platiteľ od 1. 5. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Popradská 58, 040 11 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 4. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 16427/V
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

73 zapísaných činností

  • úprava chemikálií - riedenieod 2005
  • poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreňod 2005
  • údržba a oprava mechanických častí kancelárskych strojov a počítačovod 2005
  • kompletizácia výpočtovej technikyod 2005
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2005
  • rezanie a pretáčanie obalových materiálovod 2005
  • hubenie škodlivých živočíchov, rastlín, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov jedmi vrátane ochrannej dezinfekcie, dezinsekcie, deratizácieod 2005
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, destilátov, pivaod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251108. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 4. 2011Presun sídlaPopradská 58 Košicepredtým Werferova 1 Košice
  3. 3. 2. 2010Nový spoločníkEva Vozárová, podiel 100 %
  4. 24. 7. 2008Presun sídlaWerferova 1 Košicepredtým Popradská 58 Košice
  5. 20. 4. 2007Presun sídlaPopradská 58 Košicepredtým Čordákova 38 Košice
  6. 7. 4. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36591963

RANEL s.r.o. – tržby 227 tis. € – IČO 36591963