SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36599352

Lekáreň u Sv. Ducha, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čierna nad Tisou · od 2005
IČO
36599352
DIČ
2022083195
Sídlo
Duklianskych hrdinov 200/31, 076 43 Čierna nad Tisou
firmy v okolí

KonateľMgr. Zlatica Szabová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Lekáreň u Sv. Ducha, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čierna nad Tisou, v registri od 4. 11. 2005. Vo vedení firmy: Zlatica Szabová. V roku 2025 mala firma tržby 175 tis. € (−11,8 %) a stratu 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať813. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
175 tis. €
Za rok
−12 %
Od 2014
−31 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+6 %2016−4 %2017+8 %2018−8 %2019−11 %2020+16 %2021−2 %2022−12 %2023−6 %2024−6 %2025−12 %
  • Priemerný rast ročne
    −3,3 %
  • Najlepší rok
    2020, +16 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,0 %
    +4,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -12,3 %
    +11,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -5,8 %
    +6,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    53,4 %
    +4,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby174 591 €197 917 €210 873 €225 531 €257 520 €263 162 €227 367 €256 644 €278 134 €256 573 €266 507 €251 756 €
Výsledok hospodárenia−8 650 €−19 014 €−12 451 €−5 621 €542 €908 €459 €1 659 €10 233 €9 752 €8 336 €3 077 €
Aktíva spolu150 342 €153 269 €161 538 €172 319 €180 785 €174 773 €148 756 €159 271 €152 275 €139 233 €135 387 €161 600 €
Vlastné imanie70 091 €78 741 €97 755 €110 205 €115 826 €120 411 €119 503 €119 044 €117 385 €107 152 €98 001 €89 665 €
Podané30. 3. 202619. 3. 202522. 3. 202424. 3. 20237. 3. 202225. 3. 202113. 3. 202025. 3. 201913. 3. 201814. 3. 201722. 3. 201618. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
813. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022083195
platiteľ od 2. 7. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Duklianskych hrdinov 200/31, 076 43 Čierna nad Tisou
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 11. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 17262/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čierna nad Tisou.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov spojených s inými než základnými službamiod 2005
  • poradenská činnosť v oblasti služieb v rozsahu voľnej živnostiod 2005
  • administratívne práceod 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)od 2005
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni s individuálnou prípravou liekovod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
13 zmlúv
posledná 1. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—1. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—11. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025813. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 5. 2019Nový spoločníkMgr. Zlatica Szabová, podiel 83 %
  3. 8. 10. 2009Nový spoločníkMgr. Peter Kapišinský, podiel 17 %
  4. 2. 7. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022083195
  5. 4. 11. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36599352

Lekáreň u Sv. Ducha, spol. s r.o. – tržby 175 tis. € – IČO 36599352