SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36601951

AXADENT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trebišov · od 2006
IČO
36601951
DIČ
2022109419
Sídlo
SNP 1079/76, 075 01 Trebišov
firmy v okolí

KonateľMUDr. Iveta Čeplíková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AXADENT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trebišov, v registri od 6. 1. 2006. Vo vedení firmy: Iveta Čeplíková a Peter Kočiš. V roku 2025 mala firma tržby 207 tis. € (+20,4 %) a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať568. z 1 181 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
207 tis. €
Za rok
+20 %
Od 2014
+118 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+5 %2016+14 %2017−14 %2018−5 %2019+5 %2020+20 %2021+17 %2022+21 %2023+31 %2024−21 %2025+20 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,3 %
  • Najlepší rok
    2023, +31 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,5 %
    +5,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -7,3 %
    +6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -5,4 %
    +3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    26,2 %
    −6,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby207 261 €172 177 €218 513 €166 359 €137 309 €117 835 €97 792 €93 443 €98 121 €113 703 €100 161 €95 026 €—
Výsledok hospodárenia−7 291 €−14 923 €40 326 €24 835 €9 801 €3 042 €−3 569 €−11 248 €−1 479 €14 779 €8 360 €8 227 €7 029 €
Aktíva spolu135 278 €164 620 €178 938 €110 092 €80 918 €75 052 €76 618 €94 662 €110 030 €102 795 €80 791 €69 556 €59 819 €
Vlastné imanie99 832 €111 422 €139 630 €99 302 €76 113 €66 312 €63 269 €66 838 €78 087 €89 068 €74 289 €63 672 €55 447 €
Podané13. 4. 202611. 3. 202510. 3. 20245. 3. 202315. 3. 202214. 3. 202114. 3. 202129. 3. 201920. 3. 201822. 2. 201711. 2. 201610. 3. 20159. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
568. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
SNP 1079/76, 075 01 Trebišov
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 1. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 17546/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trebišov.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancia s odborným zameraním stomatológia, dentoalveolárna chirurgiaod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
22 zmlúv
spolu 500 € · posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Technické služby mesta TrebišovDarovacia zmluva500 €15. 8. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025568. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 4. 2026 · 5 záznamov

  1. 13. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 5. 2015Nový člen vedeniaIng. Peter Kočiš, konateľ
  3. 21. 11. 2009Nový spoločníkMUDr. Iveta Čeplíková, podiel 70 %
  4. 21. 11. 2009Nový spoločníkIng. Peter Kočiš, podiel 30 %
  5. 6. 1. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36601951

AXADENT s.r.o. – tržby 207 tis. € – IČO 36601951