SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36602175

JPsoftware s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2006
IČO
36602175
DIČ
2022110145
Sídlo
Študentská 1, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslav Pukanský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JPsoftware s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 13. 1. 2006. Vo vedení firmy: Jaroslav Pukanský. V roku 2025 mala firma tržby 353 tis. € (+0,3 %) a zisk 677 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať104. z 446 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
353 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2014
+180 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+5 %2016+28 %2017+20 %2018−3 %2019−3 %2020+35 %2021+16 %2022+5 %2023+18 %2024−5 %2025+0 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,8 %
  • Najlepší rok
    2020, +35 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    −2,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,5 %
    −5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    −5,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    53,8 %
    +43,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby352 887 €351 963 €371 894 €316 237 €301 237 €260 659 €192 509 €198 376 €204 599 €170 236 €132 698 €126 146 €—
Výsledok hospodárenia677 €8 132 €33 782 €11 713 €23 243 €26 296 €−647 €2 452 €8 332 €4 431 €8 183 €8 828 €280 €
Aktíva spolu285 853 €147 962 €169 552 €120 631 €109 980 €98 635 €101 254 €96 835 €75 258 €137 610 €92 172 €43 107 €25 933 €
Vlastné imanie132 069 €132 112 €123 980 €92 198 €80 485 €57 676 €31 381 €38 782 €36 330 €27 998 €23 568 €15 385 €6 556 €
Podané23. 6. 202630. 4. 202521. 4. 20245. 5. 20239. 3. 202226. 5. 202129. 3. 202017. 3. 20191. 4. 201828. 6. 201730. 3. 201629. 6. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
104. z 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022110145
platiteľ od 1. 10. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Študentská 1, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 1. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 17572/V
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6290 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • grafický dizajnod 2006
  • počítačová grafikaod 2006
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti výpočtovej technikyod 2006
  • školiaca činnosť v oblasti výpočtovej technikyod 2006
  • inštalácia počítačových sietí bez zásahu do elektrických častíod 2006
  • správa počítačových sietíod 2006
  • poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreňod 2006
  • prenájom spotrebného a priemyselného tovaruod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 18. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025104. z 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

12 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 12.

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 2. 2010Nový spoločníkIng. Jaroslav Pukanský, podiel 100 %
  3. 1. 10. 2006Registrácia za platiteľa DPHSK2022110145
  4. 13. 1. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36602175

JPsoftware s.r.o. – tržby 353 tis. € – IČO 36602175