SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36605352

ASTHERM, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2006
IČO
36605352
DIČ
2022152022
Sídlo
Močarianska 1, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľArkadiusz Kacper Kapera

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ASTHERM, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 28. 3. 2006. Vo vedení firmy: Arkadiusz Kacper Kapera. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (+47,0 %) a zisk 183 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať211. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
+47 %
Od 2013
+439 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−33 %2015+87 %2016−45 %2017+73 %2018−2 %2019+29 %2020+32 %2021+34 %2022+22 %2023−7 %2024+20 %2025+47 %
  • Priemerný rast ročne
    +15,1 %
  • Najlepší rok
    2015, +87 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,6 %
    +2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    50,6 %
    +19,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    28,8 %
    +13,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    43,2 %
    −7,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 452 842 €988 287 €826 700 €887 734 €728 445 €542 271 €410 296 €318 464 €323 691 €186 808 €339 909 €181 624 €269 400 €
Výsledok hospodárenia183 388 €104 642 €74 309 €38 520 €45 419 €13 014 €6 456 €12 734 €21 396 €2 306 €4 007 €−232 €−479 €
Aktíva spolu637 745 €677 545 €475 678 €476 687 €410 179 €353 780 €341 959 €303 943 €222 410 €188 406 €212 433 €215 652 €—
Vlastné imanie362 217 €337 075 €232 434 €158 125 €119 605 €74 186 €61 172 €57 216 €44 482 €23 085 €20 779 €16 771 €—
Podané23. 6. 202623. 6. 202530. 5. 20249. 6. 202322. 6. 202224. 6. 202127. 8. 202027. 3. 201929. 3. 201828. 3. 201723. 3. 201629. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
211. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
50 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
6
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022152022
platiteľ od 31. 3. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Močarianska 1, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 3. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 17915/V
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Predmet činnosti

44 zapísaných činností

  • realizácia zatepľovacieho systémuod 2006
  • montáž okien a dveríod 2006
  • predaj plastových, drevených a hlinikových okien a dveríod 2006
  • organizačné, ekonomické, účtovné a finančné poradenstvood 2006
  • prenájom strojov, zariadení, prístrojov, náradia, pomôcok a lešeniaod 2006
  • inžinierska činnosť a súvisiace technické poradenstvood 2006
  • výroba výrobkov z plastových okien a dveríod 2006
  • výroba výrobkov z betónuod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 40 tis. € · posledná 8. 8. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025211. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhodArkadiusz Kacper Kapera
  3. 9. 6. 2022Nový spoločníkArkadiusz Kacper Kapera, podiel 100 %
  4. 28. 3. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36605352

ASTHERM, spol. s r.o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 36605352