SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36607495

DONG YING, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ľubotice · od 2006
IČO
36607495
DIČ
2022186617
Sídlo
Za potokom 1990/1, 080 06 Ľubotice
firmy v okolí

KonateľXue Min Zhang+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DONG YING, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ľubotice, v registri od 18. 5. 2006. Vo vedení firmy: Xue Min Zhang, Wei Zhang a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 253 tis. € (+118,3 %) a zisk 58 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať207. z 695 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
253 tis. €
Za rok
+118 %
Od 2014
+249 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−32 %2016+73 %2017+21 %2018+35 %2019+5 %2020−52 %2021+53 %2022+8 %2023−0 %2024−0 %2025+118 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,0 %
  • Najlepší rok
    2025, +118 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    22,9 %
    +28,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    86,5 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    38,4 %
    +50,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    55,6 %
    −28,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby253 460 €116 122 €116 435 €116 917 €108 554 €70 862 €147 045 €140 091 €103 814 €85 688 €49 449 €72 601 €—
Výsledok hospodárenia57 954 €−6 838 €−2 421 €−8 188 €5 154 €−21 876 €−7 384 €−659 €12 243 €−2 005 €5 413 €−9 266 €−37 938 €
Aktíva spolu151 118 €58 179 €29 537 €21 767 €32 774 €41 152 €69 328 €95 853 €81 622 €37 470 €56 340 €20 980 €46 348 €
Vlastné imanie67 025 €9 073 €3 944 €3 331 €11 519 €6 365 €28 241 €31 655 €32 313 €20 071 €22 077 €17 483 €19 268 €
Podané13. 4. 20263. 4. 202527. 2. 202419. 5. 202320. 5. 202210. 6. 202127. 2. 20205. 3. 201925. 5. 201810. 3. 201726. 2. 20168. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
207. z 695 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
15 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022186617
platiteľ od 14. 5. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Za potokom 1990/1, 080 06 Ľubotice
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 5. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 19981/P
Základné imanie
20 624 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56109 Ostatné účelové stravovanie
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ľubotice.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • podnikanie v oblasti nakladania s ostatným odpadomod 2006
  • správa bytového a nebytového fonduod 2006
  • organizovanie kurzov, školení a seminárovod 2006
  • organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2006
  • administratívne práceod 2006
  • prenájom hnuteľných vecíod 2006
  • vydavateľská činnosťod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné účelové stravovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 25. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56109), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025207. z 695
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné účelové stravovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 4. 2026 · 10 záznamov

  1. 13. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 12. 2022Nový spoločníkXue Min Zhang, podiel 92,7 %
  3. 21. 6. 2019Presun sídlaZa potokom 1990/1 Ľuboticepredtým Masarykova 11 Prešov
  4. 21. 6. 2019Nový spoločníkJiali Wu, podiel 3,6 %
  5. 21. 6. 2019Nový spoločníkBingkai Zhang, podiel 3,6 %
  6. 7. 9. 2016Nový člen vedeniaMengjie Zhang, konateľ
  7. 7. 5. 2013Nový člen vedeniaWei Zhang, konateľ
  8. 14. 2. 2008Presun sídlaMasarykova 11 Prešovpredtým Popradská 44 Košice
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné účelové stravovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36607495

DONG YING, s.r.o. – tržby 253 tis. € – IČO 36607495