SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36609102

EuroLivingAgency s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006
IČO
36609102
DIČ
2022208496
Sídlo
Mlynarovičova 6, 851 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPhDr. Eva Radváni

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EuroLivingAgency s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 13. 6. 2006. Vo vedení firmy: Eva Radváni. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a zisk 685 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať453. z 489 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
−43 %
02 tis.4 tis.6 tis.2013—2014−32 %2015−72 %2016+82 %2017+123 %2018−12 %2019−2 %2020−9 %2021+41 %2022−30 %2023+5 %2024−26 %2025−43 %
  • Najlepší rok
    2017, +123 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 578 €2 781 €3 741 €3 547 €5 051 €3 577 €3 945 €4 026 €4 558 €2 047 €1 122 €3 945 €5 788 €
Výsledok hospodárenia685 €166 €2 206 €1 110 €2 649 €2 421 €2 864 €2 765 €3 349 €835 €135 €1 551 €4 214 €
Aktíva spolu8 523 €9 307 €9 950 €11 520 €13 622 €13 509 €10 758 €10 572 €11 991 €8 639 €8 871 €8 846 €6 983 €
Vlastné imanie8 154 €7 469 €9 509 €11 277 €12 816 €12 588 €10 167 €10 068 €11 487 €8 138 €8 196 €8 061 €6 510 €
Podané16. 3. 202627. 3. 202511. 3. 202414. 3. 202323. 3. 202213. 3. 20214. 3. 20209. 3. 201921. 3. 20181. 3. 201715. 3. 201611. 3. 20157. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
453. z 489 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022208496
platiteľ od 25. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynarovičova 6, 851 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 6. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 41041/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
74300 Prekladateľské a tlmočnícke činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie práce,od 2006
  • lízingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • činnosť ekonomických a organizačných poradcov,od 2006
  • administratívne a kancelárske práce,od 2006
  • školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • prieskum trhu a marketing, marketingové poradenstvo,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prekladateľské a tlmočnícke činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025453. z 489
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prekladateľské a tlmočnícke činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 1. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022208496
  3. 8. 9. 2009Nový spoločníkPhDr. Eva Radváni, podiel 100 %
  4. 13. 6. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prekladateľské a tlmočnícke činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36609102

EuroLivingAgency s.r.o. – tržby 2 tis. € – IČO 36609102