SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36609153

INSPIRO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2006
IČO
36609153
DIČ
2022201797
Sídlo
Poľana 803/73, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľMUDr. Alexander Golubov+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

INSPIRO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 14. 6. 2006. Vo vedení firmy: Alexander Golubov, Roman Golubov a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 275 tis. € (+6,8 %) a zisk 44 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať574. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
275 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2013
+23 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−2 %2015−12 %2016−11 %2017−3 %2018−3 %2019−9 %2020+13 %2021−12 %2022+76 %2023−1 %2024+2 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +76 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,8 %
    −5,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,1 %
    −3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,9 %
    −3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,2 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby275 456 €257 891 €252 918 €255 120 €144 622 €164 816 €146 034 €159 915 €164 447 €169 993 €192 026 €219 133 €223 334 €
Výsledok hospodárenia43 609 €55 232 €55 346 €63 512 €14 837 €3 453 €13 541 €42 354 €39 988 €50 079 €56 751 €67 997 €61 083 €
Aktíva spolu492 025 €461 167 €446 467 €427 439 €382 358 €379 166 €345 354 €332 596 €279 198 €250 208 €264 379 €276 568 €271 103 €
Vlastné imanie481 012 €450 491 €436 501 €390 317 €346 166 €331 329 €327 876 €314 335 €271 981 €243 213 €253 645 €257 718 €224 619 €
Podané16. 3. 202618. 3. 202511. 3. 202413. 3. 20235. 6. 202222. 3. 202114. 3. 202020. 3. 201924. 3. 201828. 3. 201730. 3. 201625. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
574. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022201797
platiteľ od 22. 11. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Poľana 803/73, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 6. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 17495/P
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • vedenie účtovníctvaod 2006
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosťod 2006
  • poradenská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • prenájom strojov, prístrojov a automobilovod 2006
  • sprostredkovanie obchodu a služiebod 2006
  • sprostredkovanie činnosti v rozsahu voľných živnostíod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
37 zmlúv
spolu 16 tis. € · posledná 17. 5. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*ZMLUVA O POSKYTNUTÍ POUKÁŽKY A UŽÍVANÍ ZARIADENIA6 tis. €17. 5. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025574. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 3. 2020Nový spoločníkMUDr. Alexander Golubov, podiel 70 %
  3. 13. 3. 2020Nový spoločníkMUDr. Alexander Golubov, podiel 15 %
  4. 13. 3. 2020Nový spoločníkMgr. Roman Golubov, podiel 15 %
  5. 29. 2. 2020Nový člen vedeniaMUDr. Alexander Golubov, konateľ
  6. 22. 11. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2022201797
  7. 31. 3. 2010Nový člen vedeniaMgr. Roman Golubov, konateľ
  8. 14. 6. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36609153

INSPIRO s.r.o. – tržby 275 tis. € – IČO 36609153