SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36615102

DENTAL- ŠTÚDIO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2006
IČO
36615102
DIČ
2022203986
Sídlo
Nám. sv. Anny 357/19, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Gulík+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DENTAL- ŠTÚDIO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 28. 6. 2006. Vo vedení firmy: Vladimír Gulík a Alena Gulíková. V roku 2025 mala firma tržby 791 tis. € (−14,3 %) a zisk 417 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať81. z 1 181 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
791 tis. €
Za rok
−14 %
0500 tis.1 mil.2013—2014×261,52015+18 %2016+3 %2017−1 %2018+30 %2019−2 %2020−9 %2021+33 %2022+6 %2023+10 %2024+3 %2025−14 %
  • Najlepší rok
    2014, ×261,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    52,7 %
    −1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    70,3 %
    −26,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    67,9 %
    −25,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,5 %
    +0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby790 898 €923 096 €897 996 €819 626 €771 461 €582 210 €642 838 €654 628 €504 698 €509 884 €495 346 €420 563 €1 608 €
Výsledok hospodárenia417 029 €501 888 €498 727 €501 307 €436 272 €303 292 €383 236 €387 913 €264 742 €255 119 €265 709 €196 130 €154 920 €
Aktíva spolu614 595 €535 784 €541 319 €556 507 €700 124 €486 675 €607 430 €498 982 €329 895 €535 680 €303 231 €528 977 €428 870 €
Vlastné imanie592 887 €519 979 €523 467 €508 611 €639 341 €478 778 €601 133 €444 897 €272 046 €528 132 €273 013 €511 708 €315 578 €
Podané18. 6. 202618. 6. 20255. 6. 202429. 3. 202330. 3. 202224. 5. 202130. 3. 202029. 3. 201929. 3. 201831. 3. 201730. 3. 201631. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
81. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
111 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022203986
platiteľ od 1. 3. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nám. sv. Anny 357/19, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 6. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 16853/R
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • zubná technikaod 2006
  • poriadanie kultúrnych, spoločenských a športových akciíod 2006
  • reklamné činnostiod 2006
  • podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služiebod 2006
  • kúpa tovaru za účelom predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných ohlasovacích živnostíod 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živnostíod 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • organizovanie kurzov a školeníod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
32 zmlúv
posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202581. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 11. 2021Zápis konečného užívateľa výhodMUDr. Alena Gulíková
  3. 7. 6. 2012Nový spoločníkMUDr. Alena Gulíková, podiel 100 %
  4. 4. 2. 2011Presun sídlaNám. sv. Anny 357/19 Trenčínpredtým Nám. sv. Anny 21 Trenčín
  5. 1. 3. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022203986
  6. 28. 6. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36615102

DENTAL- ŠTÚDIO s.r.o. – tržby 791 tis. € – IČO 36615102