SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36621111

Chemtronics Slovakia a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Galanta · od 2003

predtým TRAMONT, a.s.

IČO
36621111
DIČ
2021751248
Sídlo
Ulica Esterházyovcov 709/12, 924 01 Galanta
firmy v okolí

PredstavenstvoKwanho Ghil

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Chemtronics Slovakia a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Galanta, v registri od 24. 10. 2003. Vo vedení firmy: Kwanho Ghil. V roku 2025 mala firma tržby 8,5 mil. € (−39,7 %) a stratu 109 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať16. z 114 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
8,5 mil. €
Za rok
−40 %
Od 2015
+17367 %
010 mil.20 mil.30 mil.2015—2016−29 %2017×300,22018+28 %2019+32 %2020+15 %2021−37 %2022+17 %2023−2 %2024−3 %2025−40 %
  • Najlepší rok
    2017, ×300,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,3 %
    −3,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -9,1 %
    −29,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -6,7 %
    −16,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    26,5 %
    −25,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby8 507 713 €14 118 977 €14 630 800 €14 993 388 €12 826 256 €20 319 296 €17 647 925 €13 341 279 €10 440 239 €34 780 €48 706 €——
Výsledok hospodárenia−108 606 €266 749 €370 048 €350 668 €172 599 €1 253 €61 129 €38 472 €20 905 €−11 126 €−9 970 €−330 123 €−31 734 €
Aktíva spolu1 627 815 €2 715 100 €2 117 972 €2 183 346 €1 845 861 €4 394 744 €5 820 341 €5 949 896 €7 330 539 €26 €11 532 €83 071 €434 142 €
Vlastné imanie1 197 081 €1 305 687 €1 038 938 €668 890 €318 222 €145 623 €144 370 €83 241 €44 769 €−472 €10 654 €20 625 €351 748 €
Podané12. 3. 202610. 2. 20258. 2. 202428. 2. 202310. 3. 202218. 3. 20219. 3. 202025. 2. 201929. 3. 201830. 3. 201723. 3. 201627. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
16. z 114 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021751248
platiteľ od 11. 11. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica Esterházyovcov 709/12, 924 01 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 10. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sa, vložka 10802/T
Základné imanie
33 200 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46520 Veľkoobchod s elektronickými a telekomunikačnými zariadeniami a ich dielmi
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TRAMONT, a.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • - činnosť organizačných a ekonomických poradcovod 2003
  • - vydávanie periodických a neperiodických publikáciíod 2003
  • - prieskum trhu a verejnej mienkyod 2003
  • - kopírovacie a reprografické práceod 2003
  • - administratívne práceod 2003
  • - prenájom strojov, prístrojov, zariadení, výpočtovej techniky a dopravných prostriedkovod 2003
  • - obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľnostíod 2003
  • - organizovanie kurzov a školení v rozsahu voľnej živnostiod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s elektronickými a telekomunikačnými zariadeniami a ich dielmi — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46520), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202516. z 114
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s elektronickými a telekomunikačnými zariadeniami a ich dielmi).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 12. 2023Presun sídlaUlica Esterházyovcov 709/12 Galantapredtým CNIC Park Galanta - Gáň DC 5 Gáň
  3. 31. 7. 2018Presun sídlaCNIC Park Galanta - Gáň DC 5 Gáňpredtým Palisády 55 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  4. 11. 11. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2021751248
  5. 24. 9. 2016Zmena obchodného menaChemtronics Slovakia a.s.predtým TRAMONT, a.s.
  6. 17. 8. 2016Nový člen vedeniaKwanho Ghil, predstavenstvo
  7. 1. 11. 2015Presun sídlaPalisády 55 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Červeňova 20 Bratislava
  8. 13. 5. 2015Presun sídlaČerveňova 20 Bratislavapredtým Ferienčíkova 18 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s elektronickými a telekomunikačnými zariadeniami a ich dielmi s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36621111

Chemtronics Slovakia a.s. – tržby 8,5 mil. € – IČO 36621111