SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36624403

GESOFT, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2004

predtým G - SOFT, spol. s.r.o.

IČO
36624403
DIČ
2021800341
Sídlo
Podháj 50/4381, 974 05 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľGabriel Kasič+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GESOFT, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 11. 3. 2004. Vo vedení firmy: Gabriel Kasič a Zora Kasičová. V roku 2025 mala firma tržby 96 tis. € (−10,3 %) a zisk 66 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať906. z 4 283 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
96 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2013
−2 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+1 %2015−8 %2016+6 %2017−8 %2018+9 %2019−2 %2020+3 %2021−9 %2022+3 %2023+4 %2024+12 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,2 %
  • Najlepší rok
    2024, +12 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    68,6 %
    +6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,2 %
    −5,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    26,9 %
    −4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,2 %
    −1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby95 968 €107 009 €95 763 €91 647 €88 962 €97 804 €94 993 €97 411 €89 718 €97 500 €91 803 €99 325 €98 213 €
Výsledok hospodárenia65 803 €66 915 €52 015 €54 528 €52 702 €59 988 €46 855 €33 180 €15 953 €24 475 €18 658 €19 955 €25 521 €
Aktíva spolu244 671 €212 280 €180 350 €193 894 €217 463 €205 955 €185 897 €169 482 €142 558 €134 947 €95 497 €79 786 €68 974 €
Vlastné imanie241 816 €206 013 €175 641 €183 626 €201 800 €189 086 €173 132 €158 230 €125 050 €109 097 €84 621 €65 963 €46 177 €
Podané26. 3. 202625. 3. 202522. 3. 202424. 3. 202328. 3. 202222. 6. 202115. 3. 202025. 3. 201923. 3. 201823. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
906. z 4 283 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021800341
platiteľ od 1. 7. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Podháj 50/4381, 974 05 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 3. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 9022/S
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
G - SOFT, spol. s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • - sprostredkovanie obchodu - hardware a softwareod 2004
  • - školiteľská a konzultačná činnosť v oblasti výpočtovej technikyod 2004
  • - poskytovanie software - predaj hotových programov na základe súhlasu autoraod 2004
  • - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti / veľkoobchod / v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi / maloobchod / v rozsahu voľnej živnostiod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025906. z 4 283
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 6. 2014Presun sídlaPodháj 50/4381 Banská Bystricapredtým Robotnícka ul. 6 Banská Bystrica
  3. 29. 12. 2009Nový spoločníkRNDr. Zora Kasičová, podiel 50 %
  4. 29. 12. 2009Nový spoločníkGabriel Kasič, podiel 50 %
  5. 14. 8. 2008Zmena obchodného menaGESOFT, spol. s r.o.predtým G - SOFT, spol. s.r.o.
  6. 1. 7. 2004Registrácia za platiteľa DPHSK2021800341
  7. 21. 5. 2004Presun sídlaRobotnícka ul. 6 Banská Bystricapredtým Podháj 50 Banská Bystrica
  8. 11. 3. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36624403

GESOFT, spol. s r.o. – tržby 96 tis. € – IČO 36624403