SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36625698

SLIVKA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 2004
IČO
36625698
DIČ
2021816445
Sídlo
Mládežnícka 17, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľNorbert Slivka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SLIVKA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 4. 5. 2004. Vo vedení firmy: Norbert Slivka. V roku 2025 mala firma tržby 8 tis. € (−20,6 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4849. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
8 tis. €
Za rok
−21 %
Od 2014
−77 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+2 %2016+35 %2017−26 %2018+5 %2019−4 %2020−24 %2021−64 %2022+11 %2023+29 %2024−28 %2025−21 %
  • Najlepší rok
    2016, +35 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    9,3 %
    +4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,0 %
    +4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,3 %
    −0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby8 250 €10 389 €14 442 €11 164 €10 037 €27 840 €36 568 €38 204 €36 330 €49 124 €36 523 €35 760 €—
Výsledok hospodárenia3 077 €1 484 €2 158 €514 €258 €2 569 €455 €643 €1 854 €3 206 €1 941 €418 €604 €
Aktíva spolu34 204 €31 137 €29 751 €27 163 €26 884 €26 856 €24 707 €24 270 €23 569 €21 855 €18 492 €17 061 €18 040 €
Vlastné imanie33 060 €29 983 €28 498 €26 339 €25 825 €25 568 €22 998 €22 542 €21 900 €20 046 €16 840 €14 898 €14 480 €
Podané13. 2. 202612. 3. 202519. 3. 202421. 3. 202330. 3. 202218. 6. 202130. 10. 202024. 3. 201927. 3. 201821. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4849. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mládežnícka 17, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 5. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 9168/S
Základné imanie
6 700 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • - cestná motorová doprava - vnútroštátna taxislužbaod 2004
  • - cestná motorová doprava - vnútroštátna nákladná cestná dopravaod 2004
  • - pomocné práce pre stavbuod 2004
  • - výkopové zemné práceod 2004
  • - vedenie účtovníctvaod 2004
  • - predaj na priamu konzumáciu alkoholických a nealkoholických nápojovod 2004
  • - predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2004
  • - pneuservisod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254849. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 13. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 1. 2011Presun sídlaMládežnícka 17 Zvolenpredtým Lieskovská cesta 10 Zvolen
  3. 6. 1. 2011Nový spoločníkNorbert Slivka, podiel 100 %
  4. 4. 5. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36625698

SLIVKA, s.r.o. – tržby 8 tis. € – IČO 36625698