SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36633909

TOP PNEUSERVIS spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · od 2005
IČO
36633909
DIČ
2021934508
Sídlo
Jiráskova cesta 12, 984 01 Lučenec
firmy v okolí

KonateľDaniel Fídes

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TOP PNEUSERVIS spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, v registri od 8. 1. 2005. Vo vedení firmy: Daniel Fídes. V roku 2025 mala firma tržby 473 tis. € (+311,5 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať392. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
473 tis. €
Za rok
×4,1
Od 2013
−1 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−13 %2015−12 %2016−16 %2017−21 %2018−39 %2019+51 %2020+6 %2021−41 %2022−22 %2023+118 %2024−52 %2025×4,1
  • Priemerný rast ročne
    −0,1 %
  • Najlepší rok
    2025, ×4,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,1 %
    −3,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,8 %
    +5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,6 %
    +1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,9 %
    +18,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby472 773 €114 889 €237 551 €108 830 €139 825 €235 810 €221 884 €147 153 €242 425 €306 314 €366 057 €414 525 €477 976 €
Výsledok hospodárenia9 764 €6 684 €7 760 €5 472 €6 854 €3 781 €5 586 €−4 433 €−9 788 €2 833 €1 883 €7 727 €1 808 €
Aktíva spolu113 903 €98 499 €72 061 €55 043 €55 493 €74 786 €76 365 €106 887 €125 402 €119 582 €138 110 €192 685 €175 948 €
Vlastné imanie70 723 €79 732 €62 520 €50 057 €50 183 €69 156 €66 716 €63 462 €70 664 €80 453 €77 620 €75 737 €68 010 €
Podané28. 3. 202625. 6. 202528. 3. 202429. 3. 202328. 6. 202228. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20197. 3. 201813. 3. 201721. 3. 201625. 5. 20158. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
392. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021934508
platiteľ od 1. 4. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jiráskova cesta 12, 984 01 Lučenec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 1. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 10002/S
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lučenec.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnostíod 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • veľkoobchodná činnosť s motorovými vozidlami, súčiastkami a príslušenstvom k motorovým vozidlámod 2005
  • maloobchodná činnosť s motorovými vozidlami, súčiastkami a príslušenstvom k motorovým vozidlámod 2005
  • pneuservisod 2005
  • oprava a údržba motorových vozidielod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
13 zmlúv
spolu 77 tis. € · posledná 13. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola hotelových služieb a dopravy, Zvolenská cesta 83, LučenecZmluva č.1/DV/2026 o duálnom vzdelávaní—13. 4. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny LučenecDohoda - Právo na prvé zamestnanie15 tis. €29. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025392. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 9. 2022Nový spoločníkDaniel Fídes, podiel 100 %
  3. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodDaniel Fides
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodDaniel Fides
  5. 1. 4. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2021934508
  6. 8. 1. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36633909

TOP PNEUSERVIS spol. s r.o. – tržby 473 tis. € – IČO 36633909